roseool tüsistusi

Vahel laps roseool kogeb arestimise toonud kiire kehatemperatuuri tõus. Kui see juhtub, teie laps võib lühidalt minestada ja jerk tema käed, jalad või pea mõne sekundi minutit. Ta võib kaotada ka põie või soolestiku kontroll ajutiselt.

Kui teie lapsel on krambid pöörduda esmaabi. Kuigi hirmutav, palavik seotud krampide muidu terved noored lapsed on üldiselt lühiealised ja on harva kahjulik.

Tüsistuste roseool on haruldased. Enamik muidu tervetel lastel ja täiskasvanutel roseool taastuda kiiresti ja täielikult.

Roseool on suurem mure inimesed, kelle immuunsüsteem on kahjustatud, nagu need, kes on hiljuti saanud luuüdi või elundi siirdamist. Nad võivad sõlmida uus puhul roseool – või eelneva nakkuse võib tagasi tulla samal ajal kui nende immuunsüsteem on nõrgenenud. Kuna nad on vähem vastupanu viirustele üldiselt immuunsusega inimesed kalduvad rohkem-rasketel juhtudel infektsioon ja on raskem aeg võidelda välja haigus.

Krambid lastel

Mure inimestele nõrk immuunsüsteem

Inimesed, kellel on nõrk immuunsüsteem, kes lepingu roseool võib tekkida potentsiaalselt tõsiseid tüsistusi nakatumise eest, nagu kopsupõletik või entsefaliit – potentsiaalselt eluohtlik ajupõletikku.