RotaTeq’ile

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab RotaTeq’ile

Rotaviirus on tõsine nakkushaigus, mis põhjustab kõhulahtisust ja oksendamist. See võib põhjustada ka tõsiseid dehüdratsiooni imikutel ja lastel.

See vaktsiin manustatakse ainult või järelevalve all oma lapse arsti.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju elus rotaviiruse vaktsiini imikutele nooremad kui 6 nädala vanustel või vanemad kui 24 nädalat. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju elus rotaviiruse vaktsiini Eakate ravi.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades RotaTeq’ile

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte kasutada seda vaktsiini või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad rotaviirusvaktsiin elada. See ei pruugi olla konkreetse RotaTeq’ile. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab oma lapsele seda vaktsiini. Seda manustatakse suu kaudu. Annus on spetsiifiline brändi rotaviiruse vaktsiini ja lapse vanusest.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui teie laps jäi annuse, helistada oma lapse arsti veel nimetamist.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Loe info hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie lapse arst kontrollima teie lapse korrapäraseks külastused veenduda, et see vaktsiin töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Veenduge, et teie lapse arst teab, kui teie lapsel on mistahes tüüpi vähk või saab ravimit või protseduur, mis võib nõrgestada immuunsüsteemi, nagu steroidid, vähiravimite või kiiritusravi.

Räägi oma lapse arsti, kui teie laps veedab aega isikuga, kes on immuunsüsteemi probleem või muutub vähiravimite. Arst võib soovitada viise (näiteks korraliku kätepesu pärast muutuvad mähkmed), et aidata leviku tõkestamiseks vaktsiini viiruse teisi inimesi.

Suukaudse aplikaatori see vaktsiin võib sisaldada kuiva naturaalset latekskumm. Veenduge, et teie lapse arst teab, kui teie lapsel on tekkinud allergiline reaktsioon latekskumm.

Helista oma lapse arsti kohe, kui teie lapsel on kõhulahtisus, veri väljaheites, kõrge palavik, kõhuvalu või oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine sooleprobleemid nimetatakse teket.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine rotaviirusvaktsiin elada

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal RotaTeq’ile

Gastroenteriit doksütsükliin, tseftriaksooni Rocephin, ampitsilliin, Vibramycin, Doryx, Monodox, rotaviiruse vaktsiini, Principen, Vibra-kaarte, Rotarix’iga, Morgidox

 või minna liituda RotaTeq’ile tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

RotaTeq’ile kõrvaltoimed

RotaTeq’ile (rotaviiruse vaktsiini)