rõugevaktsiin (süst liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Rõugevaktsiin on aktiivne immuunsusetekitaja vältimiseks kasutada rõugete infektsioon. See toimel oma immuunsüsteemil toota kaitse (antikehad) viiruse vastu.

Seda vaktsiini manustama või järelevalve all oma arsti või muu tervishoiutöötaja.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju rõugevaktsiin lastel alla 16-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Pulber; Pulber süstelahuse

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju rõugevaktsiin eakatel patsientidel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte kasutada seda vaktsiini või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle selle vaktsiini. See on vaktsineerimise abil nõel pistma või torkima naha õlavarre.

Teil võib tekkida vajadus revaktsineerimise selle vaktsiini iga kolme aasta tagant, et säilitada kaitset rõugete. Küsige oma arstilt, kas te vajate teine ​​annus seda vaktsiini.

See vaktsiin peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda selle vaktsiini töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid probleeme südamega mõnedel patsientidel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rinnus valu või ebamugavustunne, pearinglus, kiire või ebaregulaarne südametöö, palavik ja külmavärinad; õhupuudus; higistamine, nõrkus või hingamisraskused.

Rääkige oma arstile, kui te suitsetate sigarette või muid tubakatooteid. Risk südamehaiguste suureneb inimestel, kes suitsetavad.

Sa ei tohiks vaktsineerimist, kui te kasutate ravimeid, mis nõrgestavad immuunsüsteemi, nagu steroidid, kiiritus või vähiravimite.

Sa ei tohi rasestuda vähemalt 3 kuud pärast vaktsineerimist ilma arstiga. On võimalus, et seda vaktsiini võib põhjustada probleeme raseduse ajal. Kui te arvate, et olete rasestunud, rääkige sellest oma arstile.

See vaktsiin sisaldab neomütsiini ja polümüksiini B. Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on olnud allergiline reaktsioon neid ravimeid.

Vaktsiin sisaldab elusviirusest. Viirus võib põhjustada infektsiooni teistes kehaosades või teiste inimeste kui te puudutage vaktsineerimise saidi ja siis katsu oma keha või teiste inimestega. Alati katta vaktsineerimise sait sidemega. Peske käed põhjalikult pärast muutuvad sidemega või pärast puudutamata vaktsineerimise kohas. Arst ütleb teile, kuidas hoolitseda vaktsineerimise kohas. Veenduge, et saate aru suunad ja järgige neid hoolikalt. Vältida kontakti inimestega, kes on haiged või on nakkuse kuni kärntõbi langeb välja (tavaliselt 2 kuni 4 nädalat pärast vaktsineerimist). Rääkige oma arstiga, kui sul on mure.

Sa pead ootama vähemalt 30 päeva enne saate annetada verd, kasutage kuuma vanni või ujuma, käepide lapsele või last rinnaga toita.

Enne teil on mingeid meditsiinilisi analüüse süüfilise või tuberkuliini (TB) naha test, ütleb arst, kes vastutab, et olete saanud selle vaktsiini. Nende tulemused testid võivad mõjutada seda vaktsiini.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.