s-adenosüülmetioniin

Leevendab valu ja põletiku artriit, depressiooni ravimiseks ning maksa tervisele. See võib olla ka muuks otstarbeks. Kontrolli oma apteekrilt rohkem üksikasju konkreetse kaubamärgi kasutamist.

S-adenosüülmetioniin on looduslikult esinev ühend. See toimib aidates tasakaalustamiseks kemikaalide aju ja põletiku vähendamiseks organismis.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda s-adenosüülmetioniinist. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad omada koostoimeid s-adenosüülmetioniinist. Siiski ei ole spetsfiilised on hetkel veel teada.

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui s-adenosüülmetioniinist võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage s-adenosüülmetioniinist, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada s-adenosüülmetioniinist.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Kerge seedehäired või iiveldus.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); käitumise muutused; hüperaktiivsus; raske meeleolumuutused või ebatavaline ärrituvus.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Säilitada toatemperatuuril eemal kuumuse, niiskuse ja valguse ei ole teisiti pakendi sildile. Ärge hoidke vannituba. Enamik taimseid tooteid ei ole childproof konteinerid. Hoia s-adenosüülmetioniinist välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta s-adenosüülmetioniinist või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist informatsiooni s-adenosüülmetioniinist. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida s-adenosüülmetioniinist. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid s-adenosüülmetioniinist.