Saccharomyces boulardii + mos

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on erivorm pärmi tuntud ka õllepärmi, Hansen CBS 5926, LEVURE de Boulangerie ja Probiootilised.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on kasutatud probiootikumi või “sõbralikke baktereid,” kasvu vältimiseks kahjulikud bakterid mao ja soolte.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud tõenäoliselt efektiivne alternatiivmeditsiini abivahendina vältimiseks kõhulahtisus põhjustatud antibiootikumide võtmist, või kasutatakse toitmissondiga. Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud tõenäoliselt ka efektiivne kõhulahtisuse imikutel ja lastel.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on kasutatud võimalikuks tõhusaks abi kordumise vältimist kõhulahtisus põhjustatud Clostridium difficile (C. difficile). Kuid see toode ei pruugi olla efektiivne esimese episoode seda tüüpi kõhulahtisust. Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on ka võimalik efektiivne “reisija kõhulahtisus,” Kõhulahtisuse HIViga nakatunud inimeste ja maohaavandid Helicobacter pylori poolt põhjustatud.

Muud kasutusviisid ei osutunud teadus- lisanud ärritunud soole sündroomi, Crohni tõve, haavandilise koliidi, tsüstiline fibroos, kuseteede, pärmnakkuste, laktoositalumatuse, ja muudest tingimustest.

Ei ole kindel, kas Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on efektiivne kõikidest haigustest. Ravimid selle ravimi kasutamise kohta ei ole heaks kiitnud FDA. Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud ei tohi kasutada asemel määratud ravimit arsti poolt.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud sageli müüakse taimsete täiendada. Puuduvad reguleeritud valmistamise standardid juba palju taimseid ühendeid ja mõned turustatakse täiendused on leitud saastatud toksiliste metallide või teiste ravimitega. Taimsed / tervis täiendab tuleks osta usaldusväärsest allikast, et minimeerida saastumise ohtu.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole nimetatud selle toote juhend.

Järgige kõiki juhiseid toote etiketil ja pakendil. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud kui te olete allergiline pärmi või kui te võtate seenhaiguste vastased ravimid, nagu näiteks

klotrimasool (Mycelex Troche)

itrakonasool (Sporanox)

ketokonasool (Nizoral)

mikonasooliga (Oravig)

nystatin (Mycostatin, Bio-statiini Nilstat); või

vorikonasool (Vfend).

Küsige arstilt, apteekrilt või muu tervishoiuteenuse osutaja, kui see on ohutu seda toodet kasutada, kui teil on

nõrk immuunsüsteem (põhjustatud haigus või kasutades teatud ravimid)

laktoositalumatus

kui olete dehüdreeritud; või

Kui teil on keskne IV rida (kateeter).

Ei ole teada, kas Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud kahjustab sündimata last. Ärge kasutage seda toodet ilma arsti, kui olete rase.

Ei ole teada, kas Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda toodet ilma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Ära anna taimsete / tervise täiendada, et laps ilma arsti poole. Laps kõhulahtisus tuleks kontrollida arst.

Kaaludes kasutamise taimseid preparaate, küsida nõu oma arsti poole. Võite kaaluda konsulteerimist praktik, kes on õpetatud kasutama taimsete / tervis täiendab.

Kui soovite võtta Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud, kasuta seda vastavalt juhendile pakendil või nagu teie tervishoiuteenuse osutaja, apteekrile või muu tervishoiuteenuse osutaja.

Ärge kasutage rohkem seda toodet kui on soovitatav sildil.

Te võite võtta Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud koos toiduga või ilma.

Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud on saadaval kapslite ja pulbrina.

Ärge kasutage erineva koostisega (nagu kapslid koos pulber) samal ajal ilma arsti poole. Te võite saada liiga palju seda toodet.

Sul võib neelata kapsel alla tervelt, või avada ning puista selle sisu otse oma keelt. Joo vähemalt 4 untsi vett või mahla neelamisel ravimit.

Et kasutada suukaudset pulbrit, lahti rebida pakett ja tühjendada kogu sisu arvesse vähemalt 4 untsi veega, mahla või piimaga. Segage segu ning jooge seda kohe. Veendumaks, saad kogu annus, lisada veidi vett, et sama klaas, loksutatakse ja juua kohe.

Et neelamine lihtsam, siis võib ka puista ravimit kapsli või alates pulbripakk lusikatäies jogurti või õunamahlaga. Swallow kohe ilma närimata. Ärge hoidke segu hilisemaks kasutamiseks. Visake tühi kapsel.

Helistage oma arstile, kui tingimus olete ravivad koos Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud ei parane või kui see läheb hullemaks toote kasutamise ajal.

Säilitage toodet toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte hoida külmkapis.

Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222.

Järgige oma tervishoiuteenuse osutaja ettekirjutusi piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Kuigi mitte kõik kõrvaltoimed on teada, saccharomyces boulardii lüofiliseeritud arvatakse olevat tõenäoliselt ohutu enamik inimesi kui kasutatakse vastavalt juhendile kuni 15 kuud.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

gaas, kõhupuhitus; või

kõhukinnisus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma tervishoiuteenuse osutaja arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Teised ravimid võivad suhelda Saccharomyces boulardii lüofiliseeritud, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

 Cerner Multum, Inc. Version: 2.03. Paranduse kuupäev: 2015/12/04, 11:16:04.