salitsülaatide (suu kaudu, rektaalselt) enne kasutamist

Allergia

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ära anna aspiriini või teiste salitsülaatide, et laps või teismeline palavik või muud sümptomid viirust, eriti gripp või tuulerõuged, eelnevalt konsulteerinud selle kasutamist nõu oma lapse arsti. See on väga oluline, sest salitsülaadid võib põhjustada tõsiseid haigust nimega Reye sündroomi lastel ja noori koos palaviku viiruse poolt põhjustatud infektsiooni, eriti gripp või tuulerõuged.

Mõned lapsed võivad vajada võtta aspiriini või muu salitsülaatide regulaarselt (nagu artriit). Kuid teie lapse arst taha enam ravimi kasutamist samas kui palavik või muud sümptomid viirust tekkida. Arutage seda oma lapse arsti, et te teate enne tähtaega, mida teha, kui teie laps saab haige.

Lastel, kes ei ole viirusinfektsiooni võivad olla ka tundlikumad mõju salitsülaadid, eriti kui nad on palavik või kaotanud suurtes kogustes kehavedeliku tõttu oksendamine, kõhulahtisus või higistamist. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Eakad inimesed on eriti tundlikud mõju salitsülaadid. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Salitsülaadid ei ole näidanud, et põhjustada sünnidefekte inimestel. Uuringud sünnidefekte inimestel, on tehtud ka aspiriini, kuid mitte teiste salitsülaadid. Kuid salitsülaadid põhjustatud sünnidefektide loomkatsetes.

vanurite

Mõned aruanded on näidanud, et liiga palju aspiriini kasutamine hilja raseduse võib põhjustada vähenemist vastsündinu kaal ja võimaliku surmaga lootele või vastsündinul. Kuid emad need aruanded olid võtnud palju suuremaid summasid aspiriini kui tavaliselt soovitatav. Uuringud võtnud emade aspiriini doosid, mis on tavaliselt soovitatav ei näidata need soovimatud mõjud. Kuid on olemas võimalus, et regulaarne salitsülaatide kasutamist hilja raseduse võib põhjustada soovimatut mõju südamele või verevoolu lootel või vastsündinul.

rasedus

Salitsülaatide kasutamist, eriti aspiriini, viimase 2 rasedusnädalal võib tekitada verejooksu probleemid lootel enne või sünnituse ajal või vastsündinul. Ka liiga palju salitsülaatide kasutamist viimase 3 kuu ajal võib suurendada pikkus raseduse pikendada tööjõu põhjustada muid probleeme sünnituse ajal või põhjustada tõsiseid verejooks ema enne, selle ajal või pärast sünnitust. Ärge võtke aspiriini viimase 3 kuu ajal, kui see on tellitud arst.

Rinnaga

Uuringud inimestel ei ole näidanud, et kofeiin (olemas aspiriini tooted) põhjustab sünnidefekte. Kuid uuringud loomadel on näidanud, et kofeiin põhjustab sünnidefekte, kui seda väga suurtes annustes (summadega kohal 12 kuni 24 tassi kohvi päevas).

Salitsülaadid erituda rinnapiima. Kuigi salitsülaadid ei ole teatatud põhjustada probleeme laste hoidmisse, siis on võimalik, et probleeme võib tekkida, kui suures koguses võetakse regulaarselt, nagu artriit (reuma).

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

Kofeiin imendub rinnapiima väikestes kogustes.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti