salitsüülhapet ja väävlit (lokaalselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Salitsüülhape ja väävli kombinatsiooni kasutatakse akne ja teiste nahahaiguste ja kõõm ja muud peanaha häired nagu seborroiline dermatiit.

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita.

Kanada Tootja nimi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Väikesed lapsed võivad olla suurenenud risk soovimatut mõju suurenemise tõttu imendumist salitsüülhapet läbi naha. Tooted, mis sisaldavad salitsüülhapet ei tohiks kohaldada suurtele kehapiirkondadele või kasutada pikka aega imikutel ja lastel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine salitsüülhapet ja väävli kombinatsiooni eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Vedelik; Lotion, koor, seep, Baar, võie; palsam

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Allergia

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

pediaatriline

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

vanurite

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui sildil, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Muud koostoimed

Kohe pärast selle ravimi kasutamist peske käsi, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Doseerimine

Hoidke seda ravimit eemale silmad. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega.

vahelejäänud annus

Et kasutada naha näoveega

Et kasutada šampooni või baari nagu šampoon

Kasutada baari seebi

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui kasutate salitsüülhapet ja väävli kombinatsioon meditsiin, ärge kasutage järgmisi preparaate samas mõjutatud ala, sest see ravim ei ole teisiti vastavalt arsti poolt

Et kasutada mistahes eespool preparaate samas kahjustatud piirkonda salitsüülahapet ja väävli koostisega ravim võib põhjustada tõsiseid nahaärritus.

Ärge kasutage aktuaalne elavhõbedat sisaldav preparaat, nagu amooniaagistatud elavhõbeda salv, samal kahjustatud piirkonda, kuna see ravim. Selleks võib põhjustada ebameeldiva lõhna, võib ärritada nahka ning võib määrida nahka must. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Võttes suurtes annustes aspiriini või teiste salitsülaatide (sh diflunisaali) kasutamise ajal aktuaalne salitsüülhapet (ravimis sisalduva) võib põhjustada üledoosi. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

ladustamine

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.