salitsüülhapet (lokaalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem kui on soovitatud sildi, ei ole teisiti arst. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalus salitsüülhapet mürgistus.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Ära saa midagi see oma silmad, nina või suu kaudu. Loputatakse maha veega kohe, kui see ei saa nendes valdkondades.

Enne kasutamist börsivälise akne toode esmakordselt, kanna väike kogus ühele või kahele väikest kõnealust nahapiirkondadele 3 päeva. Kui ei tekkib ebamugavustunne, järgige ravimi faktid toote etikett.

Kui arst on tellinud Rõhksideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) tuleb kohaldada üle selle ravimi et sa tead, kuidas seda rakendada. Kuna Rõhksideme kasvab summa meditsiini imendub läbi naha ja võimalust salitsüülhapet mürgistuse kasutada ainult suunata. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoidke seda ravimit eemale silmad ja muud limaskesti, nagu suu ja ninalimaskesta. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma või teistel limaskestadel, kohe loputage silmi rohke veega 15 minutit.

Kui soovid kasutada kreemi, ihupiima või salvi

ladustamine

Et kasutada geeli

Kui soovid kasutada pad

Et kasutada krohvi tüükad, konnasilmad, või calluses

Et kasutada šampooni

Kui soovid kasutada seepi

Kui soovid kasutada aktuaalne lahendus

Kui soovid kasutada aktuaalne lahendus tüükad, konnasilmad, või calluses

Kui teie käed ravitakse, peske neid kohe pärast ravimi nahale kandmist, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.