samaariumile sm 153 pentanaatriumleksidronaami (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Samaariumi Sm 153 pentanaatriumleksidronaami on radioaktiivse ravimi. Radiofarmatseutikume on radioaktiivsed ained, mida võib kasutada diagnoosimiseks mõnede haiguste uurides funktsiooni organismi elundite või ravida teatud haigusi.

Samaariumi Sm 153 pentanaatriumleksidronaami kasutatakse, et aidata luuvalu leevendada, et võivad tekkida teatud liiki vähki. Radioaktiivne samaariumile võetakse üles luuvähk ala ja annab välja kiirgust, mis aitab tagada valu.

Samaariumi Sm 153 pentanaatriumleksidronaami tuleb anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse nukleaarmeditsiini või valgendustehnoloogiat.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud selle ravimi kohta on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamiseks samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Süstitavad; Solution

Samaariumi Sm 153 pentanaatriumleksidronaami on kasutatud vanematel inimestel ja seda ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Arst võib olla erilisi juhiseid saab jälgida, et saada valmis oma ravi. Kui te ei mõista neid või kui te pole neid saanudki juhised, pidage nõu oma arsti ette.

Radiofarmatseutikum võib koguneda põit. Seepärast, et suurendada uriini ja vähendab summa kiirguse põis võib arst paluda teil juua palju vedelikke enne saavad samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami ja urineerida sageli hiljem.

Muud koostoimed

Kui teil on probleem kontrollida oma põit, rääkige sellest oma arstile enne ravi samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami. Erihoiatused on vaja rakendada, et vältida radioaktiivse saaste riided, voodipesu ja keskkonda.

Teisi terviseprobleeme

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Doseerimine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. Sa pead olema tehtud vereanalüüsid regulaarselt.

Järgige neid juhiseid 12 tundi pärast samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami, et aidata vähendada võimalust saastavat teisi isikuid või keskkonda kiirguse

Samaariumi Sm 153 pentanaatriumleksidronaami võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui teie vererakkude arv tõuseb ebanormaalselt madal, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, et vähendada nakkuse või verejooks, nt

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Blood probleemidele, näiteks arvu vähenemine valgete vereliblede või vereliistakute Esineda võib mõnedel patsientidel lehe samaariumile Sm 153 pentanaatriumleksidronaami.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.