Scholl tritin seenevastased pulber aktuaalne

Kasutab Scholl Tritin seenevastaste pulber

Therapeutic Klass: seenevastaste

Tolnaftaat on võimalik osta ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Tolnaftaat ei tohi kasutada lapsed kuni 2 aastat vana, kui ei ole teisiti määranud arsti poole. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tolnaftaat lastel 2-aastased ja vanemad kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleemid laste 2-aastased ja vanemad kui ta seda teeb täiskasvanud .

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tolnaftaat eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades Scholl Tritin seenevastaste pulber

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tolnaftaat. See ei pruugi olla omased Scholl Tritin seenevastaste pulber. Palun lugege hoolikalt.

Enne taotluse tolnaftaat, loputage silmi ja kuivada. Seejärel kanna piisavas koguses ravimit kata kahjustatud piirkonda.

Hoidke seda ravimit eemale silmad.

Patsientidel, kasutades pulbri kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades aerosooli pulbri kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades lahendus kujul seda ravimit

Patsientidel, kasutades aerosool lahendus kujul seda ravimit

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult vaigistamiseks kasutab seda ravimit 2 nädalat pärast põletamist, sügelus või muud sümptomid on kadunud, ei ole teisiti arst. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 4 nädala jooksul, või kui see muutub hullemaks, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Et vältida Taasnakatamiseks möödudes seda ravimit, pulber või pihustatud pulbri kujul seda ravimit võib kasutada iga päev pärast pesemist ja hoolikalt kuivatamine kahjustatud piirkonda.

Õige kasutamine tolnaftaat

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Kui te rakendate aerosool lahendus kujul ravimit, kerge ajutist ärritust võib oodata.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Scholl Tritin seenevastaste pulber

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Tinea cruris klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil

Tinea versicolor klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, mikonasooliga aktuaalne, itrakonasool, ciclopirox aktuaalne

Tinea pedis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil

Scholl Tritin seenevastaste Powder kõrvaltoimed

tolnaftaat aktuaalne