Seba-selge aktuaalne

Kasutab Seba-Clear

Therapeutic Klass: aknevastaseid

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: Salitsülaat, Non-Aspiriin

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita. Mõned neist ettevalmistused on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Väikesed lapsed võivad olla suurenenud risk soovimatut mõju suurenemise tõttu imendumist salitsüülhapet läbi naha. Ka väikesed lapsed võivad olla suurem tõenäosus saada nahaärrituse kaugusel salitsüülhapet. Salitsüülhapet ei tohiks kohaldada suurtele kehapiirkondadele, mida kasutatakse pikka aega, ega kasutatud Rõhksideme (õhukindla kattega, nagu köök Muovikelmu) lastel. Kasuta salitsüülhapet aktuaalne noorematele lastele 2-aastastel lastel ei ole soovitatav.

Enne Kasutades Seba-Clear

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga salitsüülhapet aktuaalne eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud veresoonte haigus, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega salitsüülhapet paikseks.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad salitsüülhapet. See ei pruugi olla omased Seba-Clear. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem kui on soovitatud sildi, ei ole teisiti arst. Selleks võib suurendada riski imendumine läbi naha ja võimalus salitsüülhapet mürgistus.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Ära saa midagi see oma silmad, nina või suu kaudu. Loputatakse maha veega kohe, kui see ei saa nendes valdkondades.

Enne kasutamist börsivälise akne toode esmakordselt, kanna väike kogus ühele või kahele väikest kõnealust nahapiirkondadele 3 päeva. Kui ei tekkib ebamugavustunne, järgige ravimi faktid toote etikett.

Kui arst on tellinud Rõhksideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) tuleb kohaldada üle selle ravimi et sa tead, kuidas seda rakendada. Kuna Rõhksideme kasvab summa meditsiini imendub läbi naha ja võimalust salitsüülhapet mürgistuse kasutada ainult suunata. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Hoidke seda ravimit eemale silmad ja muud limaskesti, nagu suu ja ninalimaskesta. Kui sa peaksid satub juhuslikult silma või teistel limaskestadel, kohe loputage silmi rohke veega 15 minutit.

Kui soovid kasutada kreemi, ihupiima või salvi

Et kasutada geeli

Kui soovid kasutada pad

Et kasutada krohvi tüükad, konnasilmad, või calluses

Õige kasutamine salitsüülhapet

Et kasutada šampooni

Kui soovid kasutada seepi

Kui soovid kasutada aktuaalne lahendus

Kui soovid kasutada aktuaalne lahendus tüükad, konnasilmad, või calluses

Kui teie käed ravitakse, peske neid kohe pärast ravimi nahale kandmist, et eemaldada ravim, mis võib olla nende kohta.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Seba-Clear

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kui kasutate salitsüülhapet, ärge kasutage järgmisi preparaate samas mõjutatud ala, sest see ravim ei ole teisiti vastavalt arsti poolt

Et kasutada mistahes eespool preparaate samas kahjustatud piirkonda salitsüülahapet võivad põhjustada tugevat ärritust nahale.

Seba-Clear kõrvaltoimed

salitsüülhapet aktuaalne

See ravim võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse salitsülaatide toksilist toimet. See on tõenäolisem eriti lastel, või kui teil on neeruhaigus või maksahaigus. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on iiveldus, oksendamine, pearinglus, kuulmislangus, tinnitus, letargia hüperpnoe, kõhulahtisus ja psüühikahäired.

Teatud üle leti (OTC) akne tooteid võib põhjustada haruldane ja eluohtlikke allergilisi reaktsioone. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on nahalööve, sügelus, hingamisraskused, turse silmade, näo, huulte või keele pigistustunne kurgus või nõrkustunne nende toodete kasutamise ajal.

Ärge kasutage börsiväliste akne toode uuesti, kui teil on tekkinud tõsine allergiline reaktsioon ta.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Tüükad salitsüülhapet aktuaalne, hõbenitraadi aktuaalne, ühend W, Paha Remover, Duofilm, MEDIPLAST, Durasal

Dermatoloogilised häired triamsinolooni, beetametasoonbutüraat, klobetasool aktuaalne, Diprolene, Temovate, Celestone, Valisone

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne