Sild (keha) haigus

Sild keha on seenhaigus, mis areneb ülemine kiht nahka. See iseloomustab punane ringikujuline nahalööve selgem nahk keskel. See võib olla või mitte sügelema. Sild saab oma nime, sest tema välimus. Ei ole tegelikku uss seotud.

Samuti nimetatakse tinea corporis, Sild keha on tihedalt seotud seenhaigus (tinea pedis’e), Jock sügelema (tinea cruris) ja Sild peanaha (tinea capitis). Sild sageli levib otsese naha-to-naha kontakti kaudu nakatunud inimese või loomaga.

Sümptomid

Seenevastaste ravimitega kasutatakse raviks Sild. Kerge Sild sageli reageerib seenevastased tooteid, mida kohaldatakse nahka. Täpsemat-rasked infektsioonid, siis võib tekkida vajadus võtta seenevastased tabletid mitu nädalat.

Inimeselt inimesele. Sild sageli levib otsese, naha-to-nahaga nakatunud inimesega .; Loomalt inimesele. Võite leping Sild puudutades looma Sild. Sild võib levida samas hellitus või peibutamise koertele või kassidele. Samuti on üsna levinud lehmad .; Objekti inimese. Sild võib levida kokkupuutel esemeid või pindade nakatunud inimese või loomaga on hiljuti puudutanud või hõõrutakse vastu, nagu riided, rätikud, voodipesu ja voodipesu, kammid ja harjad .; Muld inimese. Harvadel juhtudel Sild võib levida inimeste kokkupuutel nakatunud mulda. Nakkus tõenäoliselt tekkida ainult pikaajalist kokkupuudet tugevalt nakatunud mulda.

Sild põhjustab tihti ringikujulised lööve, mis on sügelev, punetav, ketendav ja veidi tõstetud. Rõngad algavad tavaliselt väikesed ja siis laiendada väljapoole.

Sild tavaliselt algab korter kestendav ala nahal, mis võib olla punane ja sügelev. See paik arendab veidi tõstetud piiri, mis laiendab väljapoole – moodustades umbes ringtee. Kontuurid ring võib olla üsna ebaregulaarne, sarnanedes lainelised ülevaade madu või ussi.

Sisemus ring võib olla selge, kestendav või tähistatud hajuvus punane muhke. Mõnel inimesel, mitu tsüklit arendada samal ajal ja võivad kattuda.

Kas laps on noorem kui 15 aastat vana; Ela niiske, niiske või kitsastes oludes; Kas tihedas kontaktis nakatunud inimese või loomaga; Jaga rõivad, voodipesu või käterätid kellegagi, kes on seenhaigus; Osale spordi-, et funktsioon naha-to-nahaga, nagu maadlus; Kanda pingul või piiratud rõivad; On nõrgenenud immuunsüsteem

Sild on nakkav seenhaigus põhjustatud hallituse nagu parasiidid elavad rakud väliskiht nahka. See võib levida järgmisel viisil

Mis võiks olla põhjustab märke ja sümptomeid ?; Kas testid vaja kinnitada diagnoosi ?; Milline on parim ravi ?; See tingimus ajutine või krooniline ?; Kas on olemas geneeriline alternatiiv meditsiini sa väljakirjutamisel ?; Kas ma oodata, et näha, kui tingimus läheb ära omal ?; Mida ma saan teha, et vältida nakkuse levikut ?; Mis nahahoolduse rutiin te soovitate samas seisukorras paraneb?

põhjuste

Sa oled suurem risk Sild keha kui te

Seeninfektsioon harva levib allpool nahapinna põhjustada tõsiseid haigusi. Kuid inimesed, nõrk immuunsüsteem, nagu need, kellel on HIV / AIDS, võib olla raske lahti saada nakkuse.

Teie perearst või nahaarsti (dermatoloogi) saab diagnoosida Sild keha. Kuna kohtumiste saab lühidalt ja seal on sageli palju jahvatatud katmiseks, see aitab hästi ette valmistatud. Siin on mõned nõuanded, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Aega oma arstile on piiratud, seega valmistades küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma ametisse. Nimekiri oma küsimustele kõige olulisem vähem oluline juhul, kui aeg otsa saab. Sild, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Näiteid küsimusi võib arst paluda, hõlmavad

Riskitegurid

Arst võib olla võimalik diagnoosida Sild lihtsalt vaadata. Kui diagnoos ei ole selgepiiriline, võib ta soovi võtta mõned nahakaaped nekkuspiirkonnast nii et neid saab mikroskoobi all.

Millal te esimest korda märgata oma sümptomid ?; Mida lööve nägema, kui ta hakkas ?; Kas teil on olnud seda tüüpi lööve varem ?; Kas lemmiklooma või pereliikme juba Sild ?; Kas lööve valus või sügelevad ?; Kas oled kasutanud mingeid ravimeid seda juba? Kui jah, siis milliseid?

tüsistused

Sest kerge puhul Sild, mida saab rakendada üle-leti seenevastased kreemist või koor. Näideteks klotrimasooli (Lotrimin AF) ja terbinafiini (Lamisil AT).

Harida ennast ja teisi. Ole teadlik riski Sild nakatunud inimesi või lemmikloomi. Rääkige oma lastele Sild, mida vaadata ja kuidas vältida nakatumist .; Puhtana hoida. Peske käsi sageli, et vältida nakkuse levikut. Hoia ühist või jagatud valdkondades puhas, eriti koolides, lasteaedades, spordisaalid ja riietusruumides .; Hoia kuivas ja jahedas. Ärge kandke paks riietus pikka aega soe, niiske ilmaga. Vältige liigset higistamist .; Vältida nakatunud loomad. Haigust sageli tundub plaaster nahale kus karusnahk on puudu. Mõnel juhul, aga sa ei pruugi märgata mingeid märke haigusest. Küsige oma veterinaararsti, et kontrollida oma lemmikloomad ja koduloomad Sild .; Ärge jagage isiklikke esemeid. Ära lase teistel kasutada oma riided, rätikud, hiusharjojen või muid isiklikke esemeid. Hoiduda laenates neid esemeid ka teistele.

Sild on raske vältida. Seen, mis põhjustab Sild on ühine ja nakkav isegi enne sümptomite ilmnemist. Kuid te saate aidata vähendada oma riski Sild, võttes neid samme

Ettevalmistused oma ametisse

1

Testid ja diagnoosi

)

Elustiil ja kodus õiguskaitsevahendid

Ärahoidmine

Lisateavet Sild (keha)

Veel Sild (keha)