SINEMET’il 25-100

Kasutab Sinemet 25-100

Therapeutic Klass: parkinsonismi vastased

Farmakoloogilise Klass: dekarboksülaasi inhibiitori

Laiendatud vabanemisega karbidopa ja levodopa (Rytary®) on ravimiseks kasutatakse ka põhjustatud parkinsonism entsefaliit, või põhjustatud parkinsonism süsinikmonooksiidi või mangaani mürgistuse.

Dopamiin on kehaomane aine ajus, mis aitab tagada kontrolli liikumine ja tegevus, nagu kõndimine ja rääkimine. Patsientidel Parkinsoni tõvega, ei ole piisavalt dopamiini mõnel ajuosades. Levodopa siseneb aju ja aitab asendada puuduvat dopamiini, mis võimaldab inimestel paremini toimida. Suurendades dopamiini hulk ajus, levodopa aitab kontrollida sümptomeid ja aitab teil sooritada igapäevaseid tegevusi nagu kaste, kõndimine ja käitlemise kööginõud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Sinemet 25-100

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus levodopa ja karbidopa kombinatsiooniga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Rytary® eakatel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Lodosyn® ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga Lodosyn® eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud neeru, maksa, südame probleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide Lodosyn®.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju karbidopa ja levodopa kombinatsioon eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad karbidopa ja levodopa. See ei pruugi olla omased Sinemet 25-100. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt nii nagu, ja iga kord, kui sa peaksid seda võtma. Oluline on, et sa ei lõpeta oma ravimi võtmist, kui tellitud arst. Samuti on oluline, et ei hakka ka teisi ravimeid oma Parkinsoni tõve ilma arstiga konsulteerimata.

Sul võib tekkida “seljas-off” toime lõpu poole doseerimisintervallis. Rääkige oma arstile, kui teil on probleeme selle, mis mõjutavad teie igapäevaelus. Arst võib annust kohandada.

Kuna valk võib mõjutada organismi vastus karbidopa ja levodopa, kõrge valgusisaldusega dieeti tuleks vältida. Sisselaske normaalne valkude tuleks vahedega võrdselt kogu päeva, või võtta nii, nagu teie arst.

Kui te võtate multivitamiini tablette või plaanite hakata võtma neid, arutame seda kõigepealt oma arstiga. Rauasoolad (vitamiinide) võib hoida seda ravimit toimet.

SINEMET tableti või Parcopa® lagunemas tablett hakkab õhutama selle koostisosad 30 minutit pärast seda.

Õige kasutamine karbidopa ja levodopa

Neelake pikendatud vabanemisega kapsli või prolongeeritult vabastavad tabletid tervikuna. Ärge purustage, murdke või närida.

Kui teil on probleeme neelamisega pikatoimelist kapslit: Kapslid saab avada ja selle sisu võib puistata 1-2 supilusikatäit õunamoosi. See segu tuleb neelata vahetult närimata.

Kui te kasutate lagunemas tablett, veenduge, et teie käed on kuivad, enne kui hakkama tablett. Ärge eemaldage tablett pudelist, kuni olete valmis seda võtma. Asetage tablett peal oma keelele, kus see sulab kiiresti.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Sinemet 25-100

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi teie annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te olete võtnud monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt fenelsiin, tranüültsüpromiin, Nardil®, Parnate®) viimase 2 nädala jooksul.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikku lõpetamist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on krampides (krambid), hingamisraskused, kiire pulss, kõrge palavik, kõrge või madal vererõhk, suurenenud higistamine, kusepidamatus, tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

Sinemet 25-100 kõrvaltoimed

karbidopa / levodopa

See ravim võib põhjustada pearinglust, uimasust, probleeme liigutuste kontrollimisel, või häda, keskendumisraskused või selgelt nägemast. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi.

On oluline, et teie arst kontrollida oma nahka regulaarselt märke nahavähi nimega melanoom. Kui märkate ebatavalist punane, pruun või mustad täpid nahal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kui teil tekib ebaharilik või kummalised mõtted ja käitumine selle ravimi võtmise ajal, tuleb kindlasti arutada oma arstiga. Muud muutused võivad olla segasus, depressiooni süvenemine, visuaalseid hallutsinatsioone (näete asju, mida pole olemas), suitsiidimõtete ja ebatavaliste põnevust, närvilisus või ärrituvus.

On võimalik, et tumedat värvi (punane, pruun või must) ilmuda sülje, uriini või higi pärast selle ravimi võtmist. Värvi võib põhjustada mõningaid oma rõivaste värvi muutust. See on normaalne ja midagi muretseda.

On võimalik, et teil saada iiveldab, eriti siis, kui oled esimene alustamist teie ravimit.

Mõned inimesed, kes on kasutanud seda ravimit oli ebatavaliste muutuste suhtes oma käitumist. Rääkige oma arstiga kohe, kui hakkate probleeme hasartmängudega või suurenenud huvi seksi selle ravimi kasutamise ajal.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Parkinsoni tõve Exelon, ropinirooli, benstropiin Sinemet, pramipeksooli, karbidopa / levodopa, amantadiini Requip

Maliigne neuroleptiline sündroom Sinemet, karbidopa / levodopa Sinemet CR, Lodosyn, Parcopa

GTP-CH Puudus Sinemet, karbidopa / levodopa Sinemet CR, Lodosyn, Parcopa