sofosbuvir

Therapeutic Klass: viirusevastane

Kasutab sofosbuvir

sofosbuvir on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest sofosbuvir järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon sofosbuvir või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju sofosbuvir lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga sofosbuvir eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate sofosbuvir, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades sofosbuvir

Kasutades sofosbuvir mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise sofosbuvir. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke sofosbuvir täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult sofosbuvir tuleb koos alfa ja ribaviriini täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Samuti on oluline, et hoida ravimi kogust keha ühtlase taseme. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, sofosbuvir tuleb kasutada regulaarselt.

sofosbuvir peaks tulema koos patsiendi infolehel. Lugege ja järgige informatsioon hoolikalt läbi. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Te võite võtta sofosbuvir koos toiduga või ilma. Kuid te peaks seda samamoodi iga kord.

Annus sofosbuvir on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste sofosbuvir. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse sofosbuvir, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda sofosbuvir töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades sofosbuvir koos ribaviriiniga raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Need ravimid võivad samuti põhjustada sünnidefekte, kui isa kasutab seda, kui tema seksuaalse partner rasestub. Kui tekib rasedus, kui te kasutate neid ravimeid, siis rääkige sellest kohe oma arstile.

Veendumaks, et ei ole rase, võib arst paluda teil rasedustesti enne kui hakkate sofosbuvir. Sul peab olema negatiivne rasedustest enne kui on lubatud kasutada sofosbuvir ribaviriiniga. Kaks rasestumisvastast vahendit tuleb kasutada ravi ajal ja 6 kuud pärast ravi lõppu. Sa peaksid testima raseduse igal kuul, kui te kasutate sofosbuvir ja 6 kuud pärast ravi lõppu.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Õige kasutamine sofosbuvir

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal sofosbuvir

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

C-hepatiit Harvoni ribaviriin Sovaldi, Zepatier, Daklinza Pegasys, ledipasvir / sofosbuvir, daclatasvir, Viekira Pak, simeprevir interferoon alfa-2b, PegIntron, Ribasphere peginterferoon alfa-2a, Olysio, Rebetolis Copegus Technivie, intron A botsepreviirina Roferon-A, Incivek, Infergen

sofosbuvir kõrvaltoimed

sofosbuvir