solodyn

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab Solodyn

Keemiline Klass: tetratsükliin (klass)

Minocycline kapsleid kasutatakse bakteriaalsete infektsioonide raviks paljudes erinevates kehaosades. Seda kasutatakse ka raviks antraksi nakkuse ja teiste infektsioonide patsientidel, kes ei saa penitsilliinid.

Minocycline kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse tetratsükliini antibiootikume. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga minotsükliin pikatoimelist kapslite ja tablettide lastel 12-aastased ja vanemad. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel nooremad kui 12-aastased.

Enne Kasutades Solodyn

Minocycline võib põhjustada püsivat hammaste värvuse muutust ja aeglustada kasvu luud. Seda ravimit ei tohi anda lastele alla 8-aastased, kui lavastaja lapse arsti.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga minotsükliin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on neerud, maks, või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide minotsükliin.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad minotsükliin. See ei pruugi olla omased Solodyn. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Neelake kapsel, pikatoimelist kapsel või tablett tervelt koos veega. Ärge, purustada, murda ega närida seda.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma. Ravimi võtmine koos toiduga võib vähendada oma võimalusi ärritust või söögitoru haavandid (toru, mis ühendab suud maoga).

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine minotsükliin

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane või kui nad muutuvad hullemaks pärast 12-nädalast ravi, pöörduge oma arsti poole.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Ravim võib põhjustada sünnidefekte, kui isa kasutab seda, kui tema seksuaalse partner rasestub. Kui tekib rasedus, kui te kasutate seda ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Solodyn

Rasestumisvastaseid tablette ei tööta nii hästi, kui te kasutate minotsükliin. Et hoida rasestumise, kasutada täiendavat rasestumisvastast oma pillid. Muud hulka kondoomid, diafragma või rasestumisvastase vahu või geeliga.

See ravim võib tumedamaks värvi naha, küünte, silmade, hammaste, igemete, või armid. Rääkige oma arstiga, kui teil või teie lapsel on mõni mure.

Minocycline võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate ravimi võtmise. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil või teie lapsel on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust või peapööritust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimite kombinatsioon enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

See ravim võib põhjustada suurenenud survet oma peaga, mis võib viia püsiva nägemise kaotus. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on tugev peavalu, nägemishäired, või nägemishäired.

Võtke ühendust oma arstiga, kui palavik, lööve, liigesevalu, või tekib väsimus. Need võivad olla sümptomid autoimmuunse sündroomi kus organism ründab ise.

Solodyn kõrvaltoimed

Solodyn (minotsükliin)

Minocycline võib põhjustada naha tundlikumad päikesevalguse kui see tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui sa hakkad selle ravimi võtmist

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama hinge või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased tursed nahal ja tursed või tursed silmalaugude või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist. See ravim võib mõjutada protsessi spermide naharakkude meestel.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni dapsooniga aktuaalne, Retin-A, Epiduo, adapalene aktuaalne, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, TriNessa, Differin Minocin, Tri-Sprintec, Gildess Fe 20/01