somatropiini, imetajatelt pärinevate nahaalust süsti

Kasutab somatropiini, imetajatelt pärinevate

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Somatropin

Somatropin süsti kasutatakse ka koos õige toitumine raviks lühikese soole sündroomi (SBS), mis on seisund, mis takistab soolestikus või soolestiku neelavad toidu korralikult.

somatropiini, imetajatelt pärinevate on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest somatropiini, imetajatelt saadud järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon somatropiini, imetajatelt saadud või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga somatropiini süsti lastel kasvuhormooni puudulikkus.

Enne Kasutades somatropiini, imetajatelt pärinevate

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju somatropiini süsti lastel lühikese soole sündroomi. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga somatropiini süsti eakatel. Kuid vanemad patsiendid tundlikumad mõju somatropiini, mis võivad vajada annuse patsientidel somatropiini süsti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise somatropiini, imetajatelt saadud. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

somatropiini, imetajatelt pärinevate manustatakse shot naha all või lihasesse. Somatropin võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui kasutate somatropiini, imetajatelt pärinevate kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

Kui kasutate somatropiini, imetajatelt pärinevate raviks lühikese soole sündroomi, järgige hoolikalt arsti ettekirjutusi erilist dieeti. Võtke kõik teised ravimid või toidulisandid teie arst on osana oma kombineeritud ravi.

somatropiini, imetajatelt pärinevate kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On palju erinevaid vorme (nt viaal, kassett, injektsioonseadme) saadaval somatropiini, imetajatelt pärinevate. Veenduge, et teie arst, õde või apteeker juhendab teid, kuidas valmistada ja manustada ravimit. Lugege ka kõik juhised hoolikalt läbi, et olla kindel, et tead, kuidas kasutada oma seadet.

Iga kord, kui sa oma ravimit, veenduge, olete saanud õige seade. Rääkige oma apteekrit, kui teil on küsimusi seade, mida anti.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Kasutage uut nõela, avamata viaali või süstal iga kord, kui süstida ravimit.

Sa ei pruugi kasutada kogu ravim igas viaalis (klaaspurk). Kasutage iga viaal ainult üks kord. Ärge hoidke avatud viaali. Kui ravimi viaali värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Kasutage ainult brändi somatropiini, imetajatelt pärit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus somatropiini, imetajatelt pärinevate on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid somatropiini, imetajatelt saadud. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

somatropiini, imetajatelt pärinevate tuleb arvestada kindla graafiku alusel. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Õige kasutamine somatropiini, imetajatelt pärinevate

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke avamata viaali, kassetid ja süsti seadmed Nutropin® ja Nutropin’i AQ® külmkappi, kuumuse ja otsese valguse kätte. Mitte külmutada.

Hoidke avamata viaali SAIZEN® ja Zorbtive® toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Hoidke ravim, mis on segatud külmkapis. Nutropin® või SAIZEN® viaalid ja Zorbtive® on segatud tuleks kasutada 14 päeva jooksul. SAIZEN® click.easy® kasseti, mida on segatud tuleks kasutada 21 päeva jooksul. Nutropin’i AQ® viaal, kassett ja injektsioonseade tuleb kasutada 28 päeva jooksul. Veenduge, et mõista, kui kaua võib salvestada ravimit pärast seda on segatud. Visake segatud ravim, mis ei ole kasutatud selle aja jooksul.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps regulaarsetel visiitidel mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud somatropiini, imetajatelt saadud.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal somatropiini, imetajatelt pärinevate

somatropiini, imetajatelt pärinevate võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, mis nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, näo, keele või kõri, hingamisraskus või valu rinnus pärast saad süsti.

somatropiini, imetajatelt pärinevate võib põhjustada nihkest puusaluu, eriti patsientidel, kellel kasvuhormooni puudulikkus või Turner sündroomiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on lonkama või valu puusas ja põlves.

Pankreatiit (põletikuline kõhunääre) võib tekkida, kui te kasutate somatropiini, imetajatelt saadud. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on, millel on rohkem kui üks nendest sümptomitest: puhitus, külmavärinad, kõhukinnisus, tumenenud uriin, kiire pulss, palavik, seedehäired, isutus, iiveldus, valud kõhus, pool või kõht võimalik kiirgav tagasi, oksendamine või kollased silmad või nahk.

somatropiini, imetajatelt pärinevate võib mõjutada veresuhkru taset. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel endal muutust tulemusi veres või uriinis suhkur katsete või kui teil on küsimusi.

somatropiini, imetajatelt pärinevate võib suurendada survet peas. Pöörduge arsti poole, kui peavalu, iiveldus, oksendamine, nägemishäired või muud nägemishäired ravi ajal. Arst võib teie või teie lapsel on oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

somatropiini, imetajatelt pärinevate võivad põhjustada vedelikupeetust (ekstra vett organismis). Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on põletamine, tuimus, valu või pakitsus kõik sõrmed peale väiksema sõrme; käte ja jalgadega või valu, paistetus või lihasjäikus. Arst võib teie annust vähendada neid kõrvaltoimeid.

somatropiini, imetajatelt pärinevate on tavaliselt segatud Bakteriostaatilised süstevett. Te ei tohiks kasutada Bakteriostaatilised süstevett kui teil on olnud allergiline reaktsioon bensüülalkoholi. Kui see on mure, küsige arstilt muul viisil segada somatropiini, imetajatelt saadud.

somatropiini, imetajatelt saadud kõrvaltoimed

somatropiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Täiskasvanud inimese kasvuhormooni puudulikkus somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Omnitrope, Saizen, Humatrope’iga

Lühikest kasvu jaoks Age somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Saizen, Omnitrope, Humatrope’iga

Prader-Willi sündroom somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Saizen, Omnitrope, Humatrope’iga

Pediatric Kasvuhormooni puudus somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Omnitrope, Saizen, Humatrope’iga