Soole ja pankrease depoo (lanreotiidiga) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Soole ja pankrease Depot?

Soole ja pankrease Depot kasutatakse raviks akromegaalia inimesed, kes ei saa ravida operatsiooni või kiiritusravi.

SOMATULINE Depot on ravimiseks kasutatakse ka teatud tüüpi kasvaja, mis algab pankreases või seedekulgla ja võib levida teistesse kehaosadesse.

Soole ja pankrease Depot on mõnikord, kui operatsioon või kiiritusravi on proovinud edutult.

oluline info

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Soole ja pankrease Depot kui te olete allergiline Lanreotiid.

Veendumaks Soole ja pankrease Depot on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

sapipõie haigus

Enne ravimi võtmist

diabeet (teie suhkurtõve ravim võib vajada korrigeerimist)

neeruhaigus

maksahaigus

südamehaigus; või

kilpnäärme haigus.

Ei ole teada, kas Soole ja pankrease Depot kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas lanreotiidiga eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita kasutades Soole ja pankrease Depot.

Soole ja pankrease Depot on tavaliselt üks kord iga 4 nädala jooksul. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi. Ärge kasutage Soole ja pankrease Depot suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Soole ja pankrease Depot süstitakse naha alla. Mõnikord tuleb näidata, kuidas kasutada süstid kodus. Ärge ise süstida seda ravimit, kui te ei saa aru, kuidas süstida ja korralikult käsutada kasutatud nõelad ja süstlad.

Teie tervishoiuteenuse osutaja näitab teile parimaid kohti kehal süstida Soole ja pankrease Depot. Ärge süstige samas kohas kaks korda järjest.

Iga ühekordseks kasutamiseks eeltäidetud süstal on üks kasutamiseks. Visake pärast ühe kasutamine, isegi kui seal on veel mingit rohtu jätta see pärast annuse süstitamist. Järgige kõiki riigi või kohalike seaduste kohta viskamine ära kasutatud nõelad ja süstlad. Kasutage torkekindlat “teravate” konteinerisse (küsige apteekrilt, kust saada üks ja kuidas see ära visata). Hoidke konteinerit kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad kasutades Soole ja pankrease Depot.

Teie veresuhkur võib olla vaja sageli kontrollida, ja te peate teiste vereproove oma arsti kabinetti.

Säilitage iga süstel oma esialgse suletud kott külmkapis. Kaitsta valguse eest. Võtke kott külmkapist välja ja laske sellel jõuda toatemperatuurini 30 minuti jooksul enne toiduvalmistamist oma doosi. Hoidke kotti suletud kuni olete valmis kasutama süstalt.

Tavaline annus täiskasvanutele eest Akromegaalia

Algannus: 90 mg, sügava nahaaluse süstena, iga 4 nädala järel 3 kuud; Kommentaarid; -The Ravi eesmärgiks on vähendada kasvuhormooni (GH) ja insuliini kasvufaktori (IGF-1) normaalse taseme .; -Reguleeri Annus pärast esialgset 3 kuud .; Ei ole vaja annust kohandada eakate patsientide jaoks .; Kasutamine: Pikaajaline ravi Akromegaaliaga patsientidel, kes ei allunud adekvaatselt kirurgiline ja / või kiiritusravi, või kellele operatsiooni ja / või kiiritusravi ei ole lahendus.

Tavaline annus täiskasvanutele eest Neuroendokriinsed kartsinoom

120 mg, sügava nahaaluse (SC) süstimisega, iga 4 nädala; Kommentaarid: ei ole annuse kohandamine eakatel patsientidel vajalik .; Kasutamine: patsientide ravi eemaldatav, hästi või mõõdukalt diferentseerunud, lokaalselt levinud või metastaatilise gastroenteropankrease neuroendokriinse kasvajad (GEP-NET), et parandada progressioonivaba elulemus.

Kuidas ma peaksin kasutama Soole ja pankrease Depot?

Soole ja pankrease Depot harilikult iga 4 nädala järel 3 kuud korraga. Võtke ühendust oma arstiga juhiseid kui sõidad kohtumine oma Soole ja pankrease depoosüst.

Soole ja pankrease Depot võib raskendada keha absorbeerida muid ravimeid te võtate suu kaudu. Küsige oma arstilt, milline on parim ajakava, võttes kõik oma vajalikud ravimid.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Soole ja pankrease Depot: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

aeglane südame löögisagedus

ohtlikult kõrge vererõhk – tugev peavalu, nägemishäired, raskepärane kaelas või kõrvad, ninaverejooks, ärevus

Madala veresuhkru – peavalu, nälg, nõrkus, higistamine, segasus, ärrituvus, uimasus, südame löögisagedus või ärevustunne

kõrge veresuhkru – suurenenud janu, sagenenud urineerimine, nälg, suukuivus, puuviljane hinge lõhn, unisus, naha kuivus, nägemishäired, kaalulangus; või

märke sapipõie probleem – äkiline tugev valu ülakõhus levib selga või õlga (võib esineda pärast sööki või öösel), valu hingamisel, iiveldus, oksendamine, isutus, palavik, külmavärinad, tume uriin, savi -colored väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad).

Ühine Soole ja pankrease Depot kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, kõhuvalu

kõhulahtisus, gaas; või

Soole ja pankrease Depot doseerimisinfo

valu, sügelus või kõva tükk, kuhu ravimit süstiti.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Rääkige oma arstile kõigist oma praeguse ravimid ja kõik te alustate või lõpetate, eriti

bromokriptiini (Cycloset Parlodel)

tsüklosporiin; või

Mida tuleks vältida, kui kasutate Soole ja pankrease Depot?

beetaadrenoblokaatoriga südame või vererõhuga medcine (nagu atenolooli karvedilooli, metoprolool, propranolool, sotalool, ja teised).

See loetelu ei ole täielik. Muud ravimid võivad üksteist lanreotiidiga, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

4.01.2015-01-26, 00:28:38

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Neuroendokriinsed kartsinoom Afinitor everoliimus lanreotiidiga, Zortress, Afinitor Disperz

Akromegaalia oktreotiid, bromokriptiini, Sandostatin Parlodel, lanreotiidiga, Sandostatin LAR Depot, pasireotiidiga, Somavert, struktuuri muutused

Soole ja pankrease Depot kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Soole ja pankrease Depot?

Soole ja pankrease Depot (lanreotiidiga)