Suitsetamisest loobumine-Milleks loobuda?

Kui sa loed seda, siis võib mõelda suitsetamisest loobumiseks või teha plaan loobuda. Või äkki olete juba proovinud loobuda paar korda. Sa ilmselt juba teavad, et suitsetamine on tervisele kahjulik ja et suitsetamisest vähendab teie risk saada haigus on seotud suitsetamise, nagu südame- või kopsuhaigus.

Igaüks, kes kasutab tubaka kasu suitsetamisest. Pärast suitsetamisest loobumist -ükskõik kui vana sa oled, siis väheneb risk

Üks naine lugu

Nancy töötas õena ja puutus kedagi, kes oli halb puhul kopsupõletik. Ettevaatusabinõuna Nancy kontrolliti kopsupõletik. X-ray selgus, et ta ei ole kopsupõletikku, kuid tema kopsud ei näidata varajasi märke emfüseem. “See hirmutas rabama mulle …. ma tõesti tegin endale keskenduda tulevikus minu elu. Ma tahan olla suusatamine, kui ma olen 70. Ma ei taha hapniku tank.” -Nancy, 54

Loe lähemalt Nancy ja kuidas ta suitsetamisest loobuda.

Lisaks vähendab teie risk haiguste tulevikus, märkad mõned eelised kohe pärast suitsetamisest. Teie õhupuudus, energiat ja astma sümptomeid tõenäoliselt parem esimese 2 kuni 4 nädalat pärast suitsetamisest loobumist. (Aga ärge imestage, kui te köha enam esimesel nädalal pärast loobuda, sest kopsudesse proovida puhastada ise.)

Varajane surm. Kasutage seda Interactive Tool: Kuidas mõjutab suitsetamine Teie eluiga; Infarkti ja insuldi. Suitsetamisest loobumine võib lõigata oma risk südameinfarkti pooleks 2 aasta jooksul; Kopsuvähk ja muud kopsuhaigused; Muud vähkidega. Pärast suitsetamisest loobumist, oma risk haigestuda vähk häälepaelte (kõri), suu, neelu, söögitoru, sooled, neeru- ja pankrease järk-järgult väheneb; Seksuaal- ja reproduktiivtervise probleeme; Rasedus probleeme. Naised, kes suitsetavad raseduse ajal on suurem oht, et nende lapsi varakult ja sünnitada lapsi, mis on madala sünnikaaluga.