Sünnieelne Katsed 1. trimester

Teie esimene sünnieelne kohtumised on täis uut informatsiooni ja testida. See võib olla põnev ja suur. Sa tahad olla kindel, et teie laps kasvab ja areneb normaalselt ja et te teete kõik õiged asjad terve raseduse.

Tavapärane testid aitavad täpselt kaarte kõike seda – sellepärast hoida kõiki oma sünnieelne kohtumised on nii oluline. Muud sõelumiskatseid saab kohapeal võimalikud probleemid varakult.

Kui leiate, et sa oled rase, arst soovivad kiiresti saada aimu oma üldist tervist.

Ajalugu ja füüsilise eksamiga. Ajal oma esimese või teise sünnieelne külastus, siis saad vastata palju küsimusi oma tervise ja perekonna ajalugu. See teave aitab arstile teada, kas teil on mingeid konkreetseid riske aadress, näiteks päritud geneetiline haigus. Sul on ka füüsilise eksamiga. Arst arvutab oma tähtpäeva põhineb kuupäeval oma viimase menstruatsiooni.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Vaagna eksam ja Pap-testi kasutamine; Sünnieelne testimine esimese trimestri ajal algab vaagna eksam ja Irtosolututkimus hinnata tervist oma emakakaela rakkudes. See testimise ekraanid emakakaelavähi ja teatud sugulisel teel levivad haigused.

Vereanalüüse. Selle esialgse külastus, siis on ka paneeli vereanalüüse. Need katsed aitavad selgitada

Uriinianalüüs. Igal sünnieelne külastus, uriinianalüüs anda kiire ja lihtne läbilõige teie tervist. Nad võivad avaldada

Hiline oma esimesel trimestril võib arst pakkuda skriining sünnidefekte. Tea, et arst võib selle asemel pakkuda nimetatud sõeluuringu teisel trimestril. Või võib ta pakkuda seda nii trimestril.

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?