Teadlikkuse Twin Imikud: Söötmine, Sleeping, & More

USA-s umbes kolm iga 100 rasedad sünnitada kaksikud või kolmikud. Ja paljud kontod, kaksikrasedused on tõusuteel. Ikka, isegi kogenud emad ei tea, mida oodata, kui nad koju vastsündinud kaksikud.

“See on ellujäämise,” räägib Jennifer Walker, Atlanta põhinev pediaatriaõde ja kaasautor moms Call Guide to Basic Baby Care. Walker on ka ema kaksikud.

Võti ei tunne sa oled üle oma pea kaksikud on plaanis edasi. Siin on, mida eksperdid ütlevad.

See on raske piisavalt ühe lapse, aga kui sul on vastsündinud kaksikud, asjad peavad olema ajakava, “Walker ütleb.” Sa tahad saada lapsi samal söötmise ja tabama sõiduplaanid. Nad õpivad lõpuks kohaneda.

Kui te imetada, võite toita nii beebidele samal ajal ühe twin iga last. Aga see võtab väga koordineerimine ja kannatust, “Walker ütleb.” Mina isiklikult ei meeldi, kuidas ta tundis.

Ta tuletab meelde, et rinnaga toitmine oma vastsündinud kaksikud tundus ta tasakaalustamine kaks bobbing pead. Lahendus? “Ma rindade -fed üks ja pudel toidetud teine,” ütleb ta. “Ma istuda põrandale, rinnaga ühe imiku, samas kui teine ​​lay padjale minu ees või minu poolel koos pudeli. Kogu söötmise kogemus kuluks mulle 45 minutit kokku.

Vastsündinud kaksikud saab kindlasti jääda samasse võrevoodi esialgu “Walker ütleb.” Kui nad magavad paremini kui nad teavad, teine ​​on lähedal, võrevoodi jagamine võib kesta kuni nad liiguvad oma lapsepõlve voodit.

Paljud vanemad võivad teha lüliti kahele hällid kui kaksikud hakkavad veerema, juhtuma üksteist ja äratada üksteist üles, ütleb ta.

Kuigi üks võrevoodi on hea, kaks turvatoolid ja topelt-jalutuskäru on absoluutsed Viinamarjavirrete vastsündinud kaksikud.