Turvaseksi puhkusel

Kaitsmata vahekorras puhkus võib olla sama tulemuse nagu siis, kui sa kodus – sugulisel teel levivate infektsioonide (STLI-sid) või soovimatu raseduse. Uuri, kuidas kaitsta ennast ja kust saada abi, kui seda vajate.

Mis infektsioonid ma saan püüda alates oraalseks?

Jooksul 2013 Inglismaal, veidi üle 446.000 uut juhtu suguhaigusi diagnoositud. Kaks kõige sagedamini diagnoositud infektsioonid olid klamüüdia (208,000) ja kondüloomid (73000).

Mida ma peaksin tegema, kui ma arvan, et mul on STI?

Kuidas sümptomid – või mitte

Dr O’Mahony, seksuaaltervise konsultant, näeb selget tõusu patsientide arv suvel Chester Seksuaaltervise kummi kliinikus. “Inimesed saavad tavaliselt sümptomeid nädalas kaks nädalat pärast nad saavad tagasi puhkuselt,” ütleb ta.

Inimesed lasevad oma valve alla puhkama, ja mõned juua ja siis teha asju, mida nad ei unistaks kodus teevad.

Kui teil on olnud kaitsmata vahekorras, pea meeles, et mitte igaüks, kes saab STLH on sümptomid. Näiteks enamik inimesi, kes on klamüüdia ei märka mingeid sümptomeid, ja nii ei tea nad seda on. Uuringud näitavad, et umbes 50% meestest ja 75% naistest ei saa sümptomid üldse klamüüdia infektsioon.

Enamik inimesi, kes on nakatunud HIV kogeda lühike, gripilaadne haigus, mis esineb 2-6 nädalat pärast nakatumist. Pärast seda, HIV põhjustab tihti mingeid sümptomeid mitu aastat.

Kui sa saad sümptomid STI, nad võivad sisaldada

Suguhaigusi võib esineda sagedamini mõnes riigis, et kaitsmata seksi võiks panna teid veelgi ohtu, kui ta oleks kodus.

Kasutades kondoomi

Kasutades kondoomi saab oluliselt vähendada riski raseduse ja sugulisel teel levivate haiguste.

Muidugi, kõik ei seksib puhkusel – aga kui seal on võimalus see võib juhtuda, sa peaksid olema valmis. Osta pakk kondoome enne minekut, ja veenduge, et nad on CE-märgistus pakendil. See tähendab, et nad on testitud kõrged ohutusstandardid vaja Euroopas. Kondoomid, mis ei kanna CE-märgis ei vasta nendele nõuetele.

Kui sa lähed seksida, rääkige oma seksuaalpartnerist, et teil on vaja kasutada kondoomi. Ära oota neid avab teema, sest nad ei pruugi.

Pidage meeles, et

Lisateavet kasutades meeste ja naiste kondoomide vaata, kuidas kasutada kondoomi.

Oksendamine, kõhulahtisus ja ravimite

Tehke seda nii kiiresti kui võimalik pärast saad koju.

Räägi kummi kliinikus töötajad oma reisi ja seksuaalse ajalugu, sest see aitab neil teile kõige sobivam testid. Leia seksuaaltervise kliinikus lähedal.

Kui te arvate, et olete rase, võite teha rasedustesti. Kui te olete rase ja ei taha olla, saab rääkida oma arsti või töötajate seksuaaltervise või rasestumisvastaseid kliinikusse rohkem teada oma võimalusi. Suurbritannias aborti on valik.

Partnerluslepingu on brošüüri Rasedad ja ei tea, mida teha? Juhend oma valikuid, mis võivad aidata teil.

Kontrolli oma reisikindlustus, sest see ei pruugi katta teid teste ja STLI ravi või HIV. Igal juhul võib see olla kõige parem oodata.

Mõned riigid on hea seksuaaltervise teenust, kuid teised mitte. Sõltuvalt sellest, kus sa oled, arst, haiglas või kliinikus ei pruugi teha kõik vajalikud katsed. “Eraarstid võib olla kulukas ja ei ole mingit garantiid, et tavapärane ravi,” ütleb dr O’Mahony.

“Püüa vältida süste arengumaades, kui saad. Enamik antibiootikume suguhaigusi võib võtta suu kaudu. Küsi koopia oma ravimit infolehes [infolehe kaasas oma ravi] ja üksikasjad katsete tulemused ning viia need teiega, kui olete oma check-up kodus. ”

Masturbatsioon ja oraalseks

Ja kui sa positiivse proovi midagi, proovige ühendust mineviku vahel. Teie seksuaaltervise kliinikus saab aidata.

Võite saada rohkem teada

11/12 /

11/12 /

Kas sa kasutad kondoome ohutult? Uuri olulised faktid, nagu näiteks 30-minutilise kondoomi reegel

Kõik, mida pead teadma juurdepääs arstiabile välismaal, kas olete puhkusel, välismaal töötamise või soovite sünnitada väljaspool UK

Mida teha, kui te olete mures

Nõuanded inimesed välismaal. Saada asjaolude kohta, malaaria, reisi vaktsineerimised, ravikindlustuskaarti, reisikindlustus, DVT ja ajavahest

Artiklid ja videod kontratseptsiooni, sugulisel teel levivate haiguste ja räägi seksist. Sisaldab osa teismeliste

Riskid saada sugulisel teel levivate infektsioonide eri soost, sealhulgas suulisi ja anaalseks

Dr Patrick French, seksuaaltervise ekspert vastab küsimustele seksi, rasestumisvastaste vahendite, infektsiooni sümptomeid, ja rohkem

Vastused sex KKK, sealhulgas öelda ei, mida teha, kui kondoom lõheneb, gei ja rohkem

Praktiline nõu, kui te olete rase ja kaalub aborti, koos linkidega kasulik organisatsioonid

JavaScript ja Flash Player on vaja vaadata Choices tööriistu.

kondoom nõuanded

Healthcare välismaal

JavaScript on võimalik sisse läbi oma brauseri võimalusi. Kui sul ei ole versioon Flash Player saad laadida tasuta Adobe Flash Player Adobe Systems Incorporated esimene.

Travel tervist

JavaScript ja Flash Player on vaja vaadata Choices tööriistu.

seksuaaltervis

JavaScript on võimalik sisse läbi oma brauseri võimalusi. Kui sul ei ole versioon Flash Player saad laadida tasuta Adobe Flash Player Adobe Systems Incorporated.

Kui turvaline on seks?

22/10 /

Seksuaaltervis nõu

22/10 /

Seks ja noortele

Abort: oma valikud