Valu Medicine ohutus: Õige annused, vältimine Addiction ja More

Valu juhtimine Trends

Kui olete kunagi ravitud tugev valu operatsioonist, vigastusest või haigusest, sa tead, kuidas oluline valu ravimeid saab.

Nõelravi võib aidata vähendada stressi ja leevendada valu seotud teatud tingimustel ja aitab paljude teiste terviseprobleeme. Võta paar päeva õppida nõelravi, kust leida nõelravi praktik, mida esimene kogemus on nagu, ja mida ta teha saab; Tingimused: osteoartriit, reumatoidartriit, migreen, seljavalu, kaelavalu, fibromüalgia, närvivalu, undiagnose; Sümptomid: liigeste valu, seljavalu, põletamine, peavalu, liigese hellus, menstruaaltsükli krambid, migreen, …

Valu ravimid (tuntud ka kui “valuvaigistid” ja “valuvaigistid”) on reguleeritud Food and Drug Administration (FDA). Mõned valuvaigistid, sealhulgas opioidanalgeetikumide, tegu on keha perifeerse ja kesknärvisüsteemi blokeerida või väheneb valutundlikkus. Ülejäänud pärsivad teket teatud kemikaalide organismis.

Tegurite hulka, tervishoiutöötajad kaaluma soovitusi või väljakirjutamist neist on põhjus ja valu tugevusest.

OTC Ravimid

Need leevendada väikesed valud seotud tingimused, nagu peavalu, palavik, nohu, gripp, artriit, hambavalu ja menstruaaltsükli krambid.

Põhimõtteliselt on olemas kahte tüüpi OTC valuvaigisteid: atsetaminofeeni ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID).

Acetaminophen on toimeaine leiti üle 600 OTC ja retseptiravimite, sh valuvaigisteid, köha vähendajad ja külm ravimeid.

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid on ühised ravimid, mida kasutatakse, et leevendada palavikku ja väikesed valud. Nende hulka kuuluvad aspiriin, naprokseen ja ibuprofeen, nagu ka paljud ravimid võetud nohu, sinus rõhul ja allergiad. Nad pärsivad ensüümi, mis aitab teha konkreetse kemikaali.

retseptiravimid

Tüüpilised retsepti valu ravimid on opioidid ja mitte-opioidravimitega.

Tuletatud oopium, opioidravimid on väga võimas tooteid. Nad tegutsevad, lisades konkreetse “retseptor” aju, seljaaju, ja seedetrakti. Opioidid võivad muuta seda, kuidas inimene tunneb valu.

Tüübid retsepti opioidravimitega hulka