Valuvaigistite Vead: üledoosi kõrvaltoimeid, ja More

See on olnud raske päev ja Joe selg tema tapmine.

Õnneks Joe, ta on tegelane leiutanud seda artiklit. Aga seal on palju reaalse elu Joes seal tehes suuri vigu üle leti ja retseptita valu pillid.

Kas märkad Joe vigu? Joe ei teinud iga viga raamatus. Aga ta tegi üsna vähe.

Siin ‘s nimekiri ühiste valu pill vigu koostatud abiga apteekrile Kristen A. Binaso pressiesindaja Apteekrite ASSOTSIATSIOO; ja valu spetsialist Eric R. Haynes, MD, asutaja Põhjalik Valu juhtimine Partners in Trinity, FL.

Arstid ette valu pillid annustes nad usuvad pakub suurima tulu vähem ohtu. Kahe- või kolmekordne, et annus ei kiirendada leevendust. Aga see võib kergesti kiirendama algusega kahjulikke kõrvaltoimeid.

Esimene annus valuvaigistit ei pruugi viie minutiga, kuidas soovite. Kuid see ei tähenda, et sa peaksid veel viis, “Binaso ütleb.” Mõne valu ravimeid, kui võtta täiendavaid annuseid, see teeb esimest annust ei tööta nii hästi. Ja teised, siis lõpuks traumapunkti.

Kui olete andnud oma valuvaigistite aega töötada, ja see ikka ei kontrolli oma valu, ei kaks korda alla. Vaata oma arstiga, miks sa ikka haiget.

See “üks on hea, et kaks peavad olema parem” asi on ühine probleem, “Haynes ütleb.” Patsiendid peavad järgige oma arsti annab. Küsi enne kontorist lahkumata: Kas ma saan ekstra pill, kui ma ikka haiget? Mis on ülempiir seda ravimit?

Teine halb idee püüab suurendada mõju üks selline valu pill, võttes teise.

“Seal võib ibuprofeeni, paratsetamooli ja naprokseen majas, ja inimene võib võtta neid kõiki,” Binaso ütleb.

See võib laieneda väga halb olukord, Haynes ütleb.

Stress ja kroonilise valu

Me kõik teame, kui halb tunneme, kui me oleme stressis. Nüüd on teadlased uurida, kuidas emotsioonid võivad mängida rolli füüsilist valu.

Ye; N; ma pole kindel