Viigikaktuse: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

Berberi-joon Cactus, Cactus lilled, kaktuseviljamahla, Cactus Pear Puuviljad, Figue d’Inde, Figuier de Barbarie, Fruit du Cactus, Fruit de l’Oponce, Gracemere-pirni, India joon viigikaktuse, India-Figue, Nopal , Nopal Cactus, nopales, Nopol, OPI, O ..; Vaata kõik nimed berberi-joon Cactus, Cactus lilled, kaktuseviljamahla, Cactus Pear Puuviljad, Figue d’Inde, Figuier de Barbarie, Fruit du Cactus, Fruit de l’Oponce, Gracemere-pirni, India joon viigikaktuse, Indien- Figue, Nopal, Nopal Cactus, nopales, Nopol, OPI, Oponce Opuntia Opuntia cardona Opuntia ficus Opuntia ficus-indica, Opuntia Puuviljad, Opuntia fuliginosa Opuntia hyptiacantha Opuntia lasciacantha Opuntia macrocentra Opuntia megacantha Opuntia puberula Opuntia streptacantha Opuntia velutina Opuntia violacea, viigikaktus, Tuna Cardona, Westwood-pirni; Peida nimed

Viigikaktuse on taim. See on osa toidust Mehhiko ja Mehhiko-kultuuridest. Ainult Istikute süüakse, vanemad taimed on liiga karm. Viigikaktuse kasutatakse ka meditsiinis; Viigikaktuse kasutatakse 2. tüüpi diabeedi, kõrge kolesteroolitase, ülekaalulisus, alkoholi igand, koliit, kõhulahtisus ja eesnäärme healoomuline hüpertroofia (BPH). Seda kasutatakse ka võidelda viirusinfektsioonide; Toidus on viigikaktus mahla kasutatakse želeed ja kommid; Enamik uuringuid see toode on läbi Mehhiko ühe uurimisrühma.

Viigikaktuse sisaldab kiudaineid ja pektiini, mis võib vähendada veresuhkru vähendades imendumist suhkru maos ja soolestikus. Mõned uurijad arvavad, et see võib ka väheneda kolesteroolitaset ja tappa viiruste organismis.

Võimalik Tõhus fo; Diabeet. Ühekordsed annused viigikaktuse võib vähendada veresuhkru taset 17% kuni 46% mõned inimesed. Siiski ei ole teada, kui laiendatud igapäevaseks kasutamiseks saab püsivalt madalam veresuhkru taset. Küpsetatud varred ühe viigikaktuse liigid (Opuntia streptacantha) tunduvad alandada veresuhkru taset inimesi, kes on 2. tüüpi diabeeti. Kuid toor- või töötlemata varred Selle liigi ei tundu töö. Muud viigikaktuse liigid ei tundu aita; Hangover. Võttes viigikaktuse enne alkoholi joomist võib vähendada mõningaid sümptomeid pohmelus järgmisel päeval. Tundub, et oluliselt vähendada iivelduse, isutuse ja suukuivus. Siiski ei tundu vähendada teiste igand sümptomid nagu peavalu, peapööritus, kõhulahtisus või valulikkus; Piisavad tõendid, fo; Eesnäärme. Mehed, kellel on eesnäärme sageli tunne, põis on täis, ja nad esinevad korduvalt, tugev tung urineerida. Arendamine tõendid näitavad, et võttes pulbriline viigikaktuse lilled võib neid sümptomeid vähendada; Päritud kõrge kolesteroolitase (perekondlik hüperkolesteroleemia). Varajane uuringud näitavad, et võttes söödav pulp viigikaktuse ööpäevas 4 nädala jooksul, samas kui pärast dieeti, vähendab üldkolesterooli ja madala tihedusega lipoproteiini (LDL ehk “halb”) kolesterooli taset inimestel päritud kõrge kolesteroolitase; Kõrge kolesteroolitase. Varajane uuringud näitavad, et võttes söödav pulp viigikaktuse päevas ja pärast dieeti võib vähendada kolesterooli, madala tihedusega lipoproteiin (LDL ehk “halb”) kolesterooli ja triglütseriidide taset inimeste kõrge kolesteroolitase. Kõrge tihedusega lipoproteiini (HDL ehk “hea”) kolesterooli taset ei tundu mõjuta; Metaboolne sündroom. Varajane uuringud näitavad, et võttes konkreetse toote, mis sisaldavad kuivatatud lehtedest viigikaktuse (NeOpuntia) päevas 6 nädala jooksul ei mõjuta rasva sisaldus veres naistel metaboolse sündroomi; rasvumine; koliit; kõhulahtisus; Poolt põhjustatud infektsioonide ravimisel viirused; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust viigikaktuse nende kasutusalad.

Viigikaktuse tõenäoliselt ohutu, kui süüa toitu. Lehed, varred, õied, viljad ja standarditud ekstraktid ja viigikaktuse on tõenäoliselt ohutu, kui võetakse suu kaudu ravimit sobivates kogustes lühikese aja jooksul; Viigikaktuse võib tekitada kõrvaltoimeid, sealhulgas kerge kõhulahtisus, iiveldus, suurenenud kogus ja sagedus väljaheide, kõhupuhitus ja peavalu; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja imetamine: Ei ole piisavalt usaldusväärset teavet ohutuse võttes viigikaktuse kui te olete rase või toidate last rinnaga. Hoia ohutu poolel ja vältida kasutamist; Diabeet: viigikaktuse võib alandada veresuhkru taset diabeetikutel. Vaata märke madal veresuhkru tase (hüpoglükeemia) ja jälgida oma veresuhkru hoolikalt, kui teil on diabeet ja kasuta viigikaktuse; Operatsioon: viigikaktuse võib mõjutada veresuhkru taset, muutes veresuhkru kontrolli raske ajal ja pärast operatsiooni. Loobuge viigikaktuse vähemalt 2 nädalat enne planeeritud operatsiooni.

Kloorpropamiid (Diabinese) kasutatakse, et vähendada veresuhkru diabeetikutele. Viigikaktuse võib ka vähendada vere suhkrusisaldust. Võttes viigikaktuse koos kloorpropamiidil (Diabinese) võivad põhjustada veresuhkru minna liiga madal. Jälgige oma veresuhkru tihedalt. Annus oma kloorpropamiidil (Diabinese) võib olla vaja muuta.

Gliburiidi (Diabeta, Micronase) kasutatakse, et vähendada veresuhkru diabeetikutele. Viigikaktuse võib ka vähendada vere suhkrusisaldust. Võttes viigikaktuse koos gliburiidi (Diabeta, Micronase) võivad põhjustada veresuhkru minna liiga madal. Jälgige oma veresuhkru tihedalt. Annus gliburiidi (Diabeta, Micronase) võib olla vaja muuta.

Viigikaktuse võib vähendada vere suhkrusisaldust inimestel 2. tüüpi diabeeti. Diabeet ravimeid kasutatakse ka veresuhkru. Võttes viigikaktuse koos diabeedi ravimid võivad põhjustada veresuhkru minna liiga madal. Jälgige oma veresuhkru tihedalt. Annus oma diabeedi ravi võib olla vaja muuta; Mõned ravimid kasutatakse Diabeedi glimepiriidi (amarüül), insuliin, pioglitasoon (Actos), rosiglitasooni (Avandia), glipisiid (GLUCOTROL), tolbutamiidiga (Orinase) ja teised.

Metformiin (Glucophage) kasutatakse väheneb veresuhkru diabeetikute. Viigikaktuse võib ka vähendada vere suhkrusisaldust. Võttes viigikaktuse koos metformiiniga (Glucophage) võivad põhjustada veresuhkru minna liiga madal. Jälgige oma veresuhkru tihedalt. Annus oma metformiini (Glucophage) võib olla vaja muuta.

Järgnevad annused on uuritud teaduslikke researc; BY Mout; Diabeedi: 100-500 grammi praetud varred viigikaktuse päevas. Annused on sageli jagatud kolme võrdsetes kogustes ning antakse kogu päeva; Sest pohmelli tõttu alkoholi tarbimine: 1600 RÜ konkreetse viigikaktuse ekstrakt (Tex-OE, ekstraktid Plus, Inc.) võtta 5 tundi enne alkoholi joomist.

viited

Aires, V., Adote, S., Hichami, A., Moutairou, K., Boustani, E. S. ja Khan, N. A. Modulation rakusisese kaltsiumi kontsentratsioon ja T-rakkude aktivatsiooni poolt viigikaktus polüfenoole. Mol.Cell Biochem. 200; 260 (1-2): 103-110.

Alarcon-Aguilar, FJ, Valdes-Arzate, A., Xolalpa-Molina, S., Banderas-DORANTES, T., Jimenez-Estrada, M., Hernandez-Galicia, E. ja Rooma-Ramos, R. Hüpoglükeemia tegevus kahe polüsahhariide isoleeritud Opuntia ficus-indica ja O. streptacantha. Proc.West Pharmacol.Soc. 200; 46: 139-142.

Alımı, H., Hfaiedh, N., Bouoni, Z., Hfaiedh, M., Sakly, M., Zourgui, L. ja Rhouma, K. B. antioksüdant ja antiulcerogenic tegevuse Opuntia Ficus Indica f. inermis juure ekstrakt rottidel. Phytomedicine. 12-1-201; 17 (14): 1120-1126.

Andrade-Cetto, A. ja Wiedenfeld, H. Anti-hüperglütseemilised mõju Opuntia streptacantha Lem. J.Ethnopharmacol. 1-27-201; 133 (2): 940-943.

Baldassano, S., Tesoriere, L., Rotondo, A., Serio, R., Livrea, MA ja Mule, F. pärssimine mehaanilise tegevuse hiire niudesool poolt kaktus pirni (Opuntia Ficus Indica, L, Mill.) puu ekstrakt ja pigmendi indicaxanthin. J.Agric.Food Chem. 7-14-201; 58 (13): 7565-7571.

Bañuelos, GS, Fakra, SC, Walse, SS, Marcus, MA, Yang, SI, Pickering, IJ, Pilon-Smits, EA ja Freeman, JL Seleen kogunemine, jaotamise ja liigikoosseis iseloomutu viigikaktuse a põuastel ja soola-tolerantne, seleen rikastatud nutratseutilises puu põllukultuuri biofortified toidud. Plant Füsioloogilise 201; 155 (1): 315-327.

Bensadon, S., Hervert-Hernandez, D., Sayago-Ayerdi, S. G., ja Goni, I. By-tooted Opuntia Ficus-indica allikas antioksüdant toidu kiudaineid. Plant Foods Hum.Nutr. 201; 65 (3): 210-216.

Bisson, J. F., DAUBIE, S., Hidalgo, S., Guillemet, D. ja Linares, E. diureetiline ja antioksüdant mõju Kaktused-Nea, kunstlikult vee väljavõte viigikaktus puu, rottidel. Phytother.Res. 201; 24 (4): 587-594.

Bouslama, L., Hayashi, K., Lee, J. B., Ghorbel, A. ja Hayashi, T. Tugevad virutsiidse mõju pheophorbide A ja pyropheophorbide A ümbrisega viirused. J.Nat.Med. 201; 65 (1): 229-233.

Budinsky, A., Wolfram, R., Oguogho, A., EFTHIMIOU, Y., STAMATOPOULOS, Y., ja Sinzinger, H. Regulaarne sissevõtmist Opuntia robusta alandab oksüdatsiooni vigastusi. Prostaglandiinid Leukot.Essent.Fatty Happed 200; 65 (1): 45-50.

Butera, D., Tesoriere, L., Di Gaudio, F., Bongiorno, A., Allegra, M., Pintaudi, AM, Kohen, R., ja Livrea, MA antioksüdantide Sitsiilia viigikaktus (Opuntia Ficus indica) puu ekstraktid ja redutseerivate omaduste selle betalains: betaniin ja indicaxanthin. J Agric.Food Chem 11-6-200; 50 (23): 6895-6901.

Butterweck, V., Semlin, L., Feistel, B., Pischel, I., Bauer, K. ja Verspohl, E. J. võrdlev hindamine kaks erinevat Opuntia Ficus-indica väljavõtteid veresuhkru taset langetav toime rottidel. Phytother.Res. 201; 25 (3): 370-375.

Cefalu, W. T., Ye, J., ja Wang, Z. Q. efektiivsus toidulisandiga taimedega süsivesikute ainevahetus inimestel. Endocr.Metab Immune.Disord Ravimsihtmärkide. 200; 8 (2): 78-81.

Cho, JY, Park, SC, Kim, TW, Kim, KS, Song, JC, Kim, SK, Lee, HM, Sung, HJ, Park, HJ, Song, YB, Yoo, ES, Lee, CH ja Rhee MH radikaalidele ja põletikuvastane toime väljavõtete Opuntia humifusa Raf. J. Pharm Pharmacol 200; 58 (1): 113-119.

de Wit M., Nel, P., Osthoff, G., ja Labuschagne, M. T. toime erinevaid ja asukohaga kaktus pirni (Opuntia Ficus-indica) puu- kvaliteeti. Plant Foods Hum.Nutr. 201; 65 (2): 136-145.

Dok-Go, H., Lee, KH, Kim, HJ, Lee, EH, Lee, J., Song, YS, Lee, ÜT, Jin, C., Lee, YS ja Cho, J. neuroloogilist toimet antioksüdantne flavonoidid, kvertsetiin, (+) – dihydroquercetin ja kvertsetiin-3-metüüleeter, isoleeritud Opuntia ficus-indica var. saboten. Brain Res 3-7-200; 965 (1-2): 130-136.

El Kossori, R. L., Villaume, C., El Boustani, E., Sauvaire, Y., ja Mejean, L. koosseis viljaliha, naha ja seemned kipitav pirnid puu (Opuntia Ficus Indica sp.). Plant Foods Hum Nutr 199; 52 (3): 263-270.

Ennouri, M., Fetoui, H., Bourret, E., Zeghal, N. ja Attia, H. hindamine mõned bioloogilised parameetrid Opuntia Ficus Indica. 1. mõjul õli täiendada dieeti rottidel. Bioresour.Technol. 200; 97 (12): 1382-1386.

Ennouri, M., Fetoui, H., Bourret, E., Zeghal, N., Guermazi, F. ja Attia, H. hindamine mõned bioloogilised parameetrid Opuntia Ficus Indica. 2. Mõju seemne täiendada dieeti rottidel. Bioresour.Technol. 200; 97 (16): 2136-2140.

Fernandez, M. L., Lin, E. C., Trejo, A., ja McNamara, D. J. viigikaktus (Opuntia sp.) Pektiin pöörab madala tihedusega lipoproteiini retseptori summutamise oli indutseeritud hüperkolesteroleemseks toitumine merisead. J Nutr 199; 122 (12): 2330-2340.

Fernandez, M. L., Trejo, A. ja McNamara, D. J. Pektiin isoleeritud viigikaktus (Opuntia sp.) Muudab madala tihedusega lipoproteiinide metabolismis kolesterooli toidetud merisead. J Nutr 199; 120 (11): 1283-1290.

Fernandez-Lopez, J. A., Almela, L., Obon, J. M. ja Castellar, R. määramine antioksüdant koostisosade kaktus pirni puu. Plant Foods Hum.Nutr. 201; 65 (3): 253-259.

Frati AC, Jimenex E Aruza R. Hüpoglükeemia mõju Opuntia Ficus Indica insuliinsõltumatu diabeet patsientidel. Phytother Res 199; 4 (5): 195-197.

Frati, AC, Gordillo, BE, Altamirano, P., Ariza, CR, Cortes-Franco, R., Chavez-Negrete, A. ja Islas-Andrade, S. Mõju nopal tarbimist pärast paastu glükeemiahäire II tüübi diabeetikud ja tervetel. Arch Invest Med (Swe). 199; 22 (1): 51-56.

Frati-Munari, AC, de Leon, C., Ariza-Andraca, R., Banales-Ham, MB, Lopez-Ledesma, R., ja Lozoya, X. [Effect kunstlikult väljavõte nopal (Opuntia Ficus Indica Mill .) veresuhkru]. Arch.Invest Med. (Swe). 198; 20 (3): 211-216.

Frati-Munari, A. C. Fernandez-Harp, J. A., Banales-Ham, M. ja Ariza-Andraca, C. R. Vähenenud vere glükoosi ja insuliini nopal (Opuntia sp.). Arch Invest Med (Swe). 198; 14 (3): 269-274.

Frati-Munari, A. C. Fernandez-Harp, J. A., de la Riva H., Ariza-Andraca, R., ja del Carmen, Torres M. Effects of nopal (Opuntia sp.) Seerumi lipiidide, glükeemiahäire ja kehakaalu. Arch Invest Med (Swe). 198; 14 (2): 117-125.

Frati-Munari, A. C., Rios, Gil U., Ariza-Andraca, C. R., Islas, Andrade S. ja Lopez, Ledesma R. [kestus hüpoglükeemilist toimet Opuntia streptacantha Lem.]. Arch Invest Med (Swe). 198; 20 (4): 297-300.

Galati, E. M., Mondello, M. R., Faks Giuffrida, D., Dugo, G., Miceli, N., Pergolizzi, S. ja Taviano, M. F. Keemilised omadused ja bioloogiliste mõjude Sitsiilia Opuntia Ficus Indica (L.) Mill. Mahla: antioksüdant ja antiulcerogenic aktiivsus. J Agric.Food Chem 8-13-200; 51 (17): 4903-4908.

Galati, E. M., Mondello, M. R., LAURIANO, E. R., Taviano, M. F., Galluzzos, M. ja Miceli, N. Opuntia Ficus Indica (L.) Mill. puuviljamahla kaitseb maksa tetraklorometaan põhjustatud vigastusi. Phytother Res 200; 19 (9): 796-800.

Gallegos-Infante jt. Mõju õhu voolukiirust polüfenoolid sisu ja antioksüdant võimsus konvektiivse kuivatatud kaktus pirni cladodes (Opuntia Ficus indica). International Journal of Food Sciences & Nutrition Supplement 200; 2 (60): 80-88.

Gandia-Herrero, F., Jimenez-Atienzar, M., Cabanes, J. Garcia-Carmona, F. ja Escribano, J. stabiliseerimine bioaktiivsete pigment Opuntia puu läbi maltodekstriin kapseldus. J.Agric.Food Chem. 10-13-201; 58 (19): 10646-10652.

Gentile, C., Tesoriere, L., Allegra, M., Livrea, M. A., ning D’Alessio, P. Antioksüdant betalains alates kaktus pirni (Opuntia Ficus-indica) pärsivad endoteeli ICAM-1 ekspressiooni. Ann N.Y.Acad.Sci 200; 1028: 481-486.

Ginestra G, Parker ML Bennett RN Robertson J Mandalari G Narbad lo Curto RB Bisignano G Faulds CB Waldron’iga KW. Anatoomiline, keemilised ja biokeemilised iseloomustamiseks cladodes alates viigikaktus [Opuntia Ficus-indica (L.) Mill.]. J Agric Food Chem. 11-11-200; 57 (21): 10323-10330.

Godard, M. P., Ewing, B. A., Pischel, I., Ziegler, A., Benedek, B. ja Feistel, B. Äge veresuhkru taset langetav toime ja pikaajaline ohutus OpunDia täiendamine eelnevalt diabeetik meestel ja naistel. J.Ethnopharmacol. 8-9-201; 130 (3): 631-634.

GURRIERI, S., Miceli, L., Lanza, C. M., Tomaselli, F., Bonomot, R. P. ja Rizzarelli, E. Keemilised omadused Sitsiilia viigikaktus (Opuntia Ficus Indica) ja perspektiivid hoidmiseks oma mahla. J.Agric.Food Chem. 200; 48 (11): 5424-5431.

Guzman-Maldonado, SH, Morales-Montelongo, AL, Mondragon-Jacobo, C. Herrera-Hernandez, G., Guevara-Lara, F. ja Reynoso-Camacho, R. füüsikalis-keemilised, toiteväärtust ja funktsionaalne iseloomustus puuviljad xoconostle (Opuntia matudae) pirnid Kesk-Mehhiko Region. J.Food Sci. 8-1-201; 75 (6): C485-C492.

Habibi, Y., Heyraudi, A., Mahrouz, M. ja Vignon, M. R. struktuurseid omadusi pektiinid polüsahhariide naha Opuntia Ficus-indica viigikaktus puuviljad. Carbohydr.Res 4-28-200; 339 (6): 1119-1127.

Hahm, S. W., Park, J., ja Son, Y. S. Opuntia humifusa jaotati ekstraktid kasvu pärssimiseks U87MG inimese glioblastoomi rakkudes. Plant Foods Hum.Nutr. 201; 65 (3): 247-252.

Jaramillon-Flores ME, Gonzalez-Cruz L Cornejo-Mazon M et al. Efekt termilise töötlemise kohta antioksüdant aktiivsus ja sisu karotenoide ja fenoolsed ühendid kaktus pirni cladodes (Opuntia Ficus-indica). Toit Sci Tech Int 200; 9 (4): 271-278.

Jiang, J. Q., Ye, W. C. Liu, Y. H., Chen, Z., Min, Z. D. ja Lou, F. C. [Uus alkaloid Opuntia vulgaris]. Yao Xue.Xue.Bao. 200; 38 (9): 677-679.

Kim, JH, Park, SM, Ha, HJ, Moon, CJ, Shin, TK, Kim, JM, Lee, NH, Kim, HC, Jang, KJ ja Wie, MB Opuntia Ficus-indica nõrgendab närvikahjustus in vitro ja in vivo mudelite ajuisheemia. J Ethnopharmacol. 3-8-200; 104 (1-2): 257-262.

Kim, J. M., Kim, D. H., Park, S. J., Park, D. H. Jung, S. Y., Kim, H. J., Lee, Y. S., Jin, C ja Ryu, J. H. n-butanolic väljavõte Opuntia Ficus-indica var. saboten suurendab pikaajaline mälu on passiivse vältimise ülesande hiirtel. Prog.Neuropsychopharmacol.Biol.Psychiatry 8-16-201; 34 (6): 1011-1017.

Kleiner, O., Cohen, Z. ja Mares, A. J. Low käärsoole takistuse tõttu Opuntia Ficus Indica seemnetest: järel nautida maitsvat kaktus puuviljad. Acta Paediatr. 200; 91 (5): 606-607.

Krantz C, Monier M Wahlstrom B. imendumine, eritumine, ainevahetust ja südame-veresoonkonna mõju punapeedi ekstrakt rottidel. Fd Cosmet Toxicol 198; (18): 363-366.

Kumar, G. N. ja Srikumar, K. Termofiilne laccase alates kserofüüt liikide Opuntia vulgaris. Biomed.Chromatogr. 201; 25 (6): 707-711.

Laurenz, J. C., Collier, C. C ja Kuti, J. O. hüpoglükeemilist toimet Opuntia lindheimeri Englem diabeediga siga mudel. Phytother Res 200; 17 (1): 26-29.

Lee, E. H., Kim, H. J., Song, Y. S., Jin, C., Lee, K. T., Cho, J., ja Lee, Y. S. komponentide varred ja puuviljad Opuntia Ficus-indica var. saboten. Arch Res 200; 26 (12): 1018-1023.

Li, C. Y., Cheng, X. S., Cui, M. Z. ja Yan, Y. G. [regulatsiooni mõju Opuntia pulber vere lipiidide rottidel ja selle mehhanism]. Zhongguo Zhong.Yao Za Zhi. 200; 30 (9): 694-696.

Lim, K. T. inhibeeriv toime glükoproteiin isoleeritud Opuntia Ficus-indica var. saboten Makino tegevuse allergia-vahendajate ühend 48/80 stimuleeritud nuumrakud. Cell Immunol. 201; 264 (1): 78-85.

Linares, E., Thimonier, C. ja Degre, M. toime NeOpuntia vere Lipiidiväärtusi – riskifaktorid metaboolse sündroomi (sündroomi X). Adv.Ther. 200; 24 (5): 1115-1125.

Lindsey, D. ja Lindsey, W. E. Cactus selgroo vigastusi. Am J Emerg.Med 198; 6 (4): 362-369.

MASTER, R. W. aminohapped Nopalea cochinellifera. Experientia 1-15-195; 15 (1): 29-30.

MASTER, R. W. eraldamise ja puhastamise maltaas alates Nopalea cochinellifera. Enzymologia. 12-31-195; 20 (3): 153-156.

MASTER, R. W. Uuringud maltaasi alates Nopalea cochinellifera. Enzymologia. 12-31-195; 20 (3): 157-160.

Meckes-Lozyoa, M. ja Rooma-Ramos, R. Opuntia streptacantha a koadjuutor on suhkurtõve ravis. Am J Chin Med 198; 14 (3-4): 116-118.

Miller, E. B. Gilad, A. ja Schattner, A. Cactus okas artriit: haiguslood, ja kirjanduse ülevaade. Clin Rheumatol. 200; 19 (6): 490-491.

Ortiz-Escobar, T. B., Valverde-Gonzalez, M. E., ning Paredes-Lopez, O. määramine folaadi sisaldus cladodes of nopal (Opuntia Ficus indica) mikrobioloogilise analüüsi kasutades Lactobacillus casei (ATCC 7469) ja ensüümi immunosorbenttest. J.Agric.Food Chem. 5-26-201; 58 (10): 6472-6475.

Palumbo, B., EFTHIMIOU, Y., STAMATOPOULOS, J., Oguogho, A., Budinsky, A., palumbo, R., ja Sinzinger, H. viigikaktus esile ülereguleerimine maksa LDL siduv perekondliku heterosügootse hüperkolesteroleemia. Nucl.Med Rev Cent.East 200 eurot; 6 (1): 35-39.

Panico, AM, Cardile, V., Garufi, F., Puglia, C., Bonina, F. ja Ronsisvalle, S. Effect hüaluroonhappe ja polüsahhariide Opuntia Ficus Indica (L.) cladodes ainevahetust inimese kondrotsüütkoostisosadele kultuurides. J.Ethnopharmacol. 5-4-200; 111 (2): 315-321.

PARIS, R. [Flavonoside on lilled Opuntia vulgaris Miller.]. C.R.Hebd.Seances Acad.Sci 7-2-195; 233 (1): 90-92.

Pittler, M. H., Verster, J. C. ja Ernst, E. sekkumised ennetada või ravida alkoholi jääknähtudega: süstemaatiline ülevaade randomiseeritud uuringuid. BMJ 12-24-200; 331 (7531) 1515-1518.

Qiu, Y. K., Dou, D. Q., Pei, Y. P., Yoshikawa, M., Matsuda, H., ja Chen, Y. J. [uuring keemilised komponendid Opuntia dillenii]. Zhongguo Zhong.Yao Za Zhi. 200; 30 (23): 1824-1826.

Qiu, Y. K., Dou, D. Q., Pei, Y. P., Yoshikawa, M., Matsuda, H., ja Chen, Y. J. [isoleerimine ja identifitseerimine uue alfa-pürooniga alates Opuntia dillenii]. Yao Xue.Xue.Bao. 200; 38 (7): 523-525.

Qiu, Y., Chen, Y., Pei, Y., Matsuda, H., ja Yoshikawa, M. koostisosade radikaalidele alates Opuntia dillenii: struktuuride uus alfa-püroonidest ja flavonol glükosiidid. Chem Pharm Bull (Tokyo) 200; 50 (11): 1507-1510.

Rodriguez-Garcia, ME, de, Lira C Hernandez-Becerra, E., Cornejo-Villegas, MA, Palacios-Fonseca, AJ, Rojas-Molina, I., Reynoso, R., Quintero, LC, Del-Real A., Zepeda, TA ja Munoz-Torres, C. Füüsikalis iseloomustamiseks nopal padjad (Opuntia ficus indica) ja kuiv tolmuimeja nopal pulbrid funktsioonina küpsemist. Plant Foods Hum.Nutr. 200; 62 (3): 107-112.

Sagher, F. ja SHANON, J. Sabra dermatiti; Kutsehaiguse dermatiit tõttu viigikaktus käitlemise stimuleerides sügelised. AMA.Arch Derm. 195; 74 (3): 269-275.

Saleem, R., Ahmad, M., Azmat, A., Ahmad, SI, Faizi, Z., Abidi, L. ja Faizi, S. Hüpotensiivset aktiivsus, toksikoloogia ja histopatoloogia opuntioside-I ja metanooli sisaldava ekstrakti Opuntia dillenii . Biol Pharm Bull 200; 28 (10): 1844-1851.

Sanchez, E., Garcia, S. ja Heredia, N. ekstraktid söödav ja ravimtaimed kahjustada membraane Vibrio cholerae. Appl.Environ.Microbiol. 201; 76 (20): 6888-6894.

Shanon, Y. ja Sagher, F. [Sabra dermatiit. Occupational dermatiit põhjustatud kokkupuude viigikaktus, mis meenutab kõõm]. Dermatol.Int 196; 4 (2): 125-127.

Steinberg, J. M. ja Eitan, A. viigikaktus puu besoaar avaldub pärasoole perforatsiooni eaka patsiendi. Int J pärasoolevähi Dis. 200; 18 (4): 365-367.

Stintzing, FC, Schieber, A. ja Carle, R. identifitseerimine betalains kollasest peedi (Beta vulgaris L.) ja kaktus pirni [Opuntia Ficus-indica (L.) Mill.] Kõrgefektiivse vedelikkromatograafia-elektropihustusionisatsiooni massispektromeetria. J Agric.Food Chem 4-10-200; 50 (8): 2302-2307.

Tesoriere L, Allegra M Butera D et al. Imendumine, eritumine ja jaotus toidu antioksüdant betalains on LDL: Potentsiaalne mõju tervisele betalains inimestel. Am J Clin 200; 80: 941-945.

Torres-Castillo, J. A., Mondragon, Jacobo C ja Blanco-Labra, A. iseloomustus väga stabiilne trüpsiinilaadsete proteaas inhibiitor seemnetest Opuntia streptacantha (O. streptacantha Lemaire). Fütokeemia 200; 70 (11-12): 1374-1381.

Vargas, V. H., Orea, Solano M., Sanchez, M. A. ja Valencia, M. P. [Nohu ja osmylogenic põhjustatud astma viigikaktus. Ettekanne kliinilise juhtumi]. Rev Alerg.Mex. 198; 36 (2): 69-71.

Whiting, D. A. ja Bristow, J. H. dermatiit ja keratokonjuntiviit põhjustatud viigikaktus (Opuntia microdasys). S.Afr.Med J 8-16-197; 49 (35): 1445-1448.

Wolfram, RM, Kritz, H., EFTHIMIOU, Y., Stomatopoulos, J. ja Sinzinger, H. mõju viigikaktus (Opuntia robusta) on glükoosi ja lipiidide ainevahetuse mitte-diabeetikutel Hüperlipideemiaga – pilootuuringu . Wien.Klin.Wochenschr. 10-31-200; 114 (19-20): 840-846.

Ahmad A Davies J, Randall S, Skinner GR. Viirusevastased omadused ekstrakti Opuntia streptacantha. Viirusevastane Res 199; 30: 75-85.

Argaez-Lopez N, Wacher NH, Kumate-Rodriguez J, et al. Kasutamine täiendav ja alternatiivne meditsiin teraapiate 2. tüüpi diabeetikutel Mehhikos. Diabetes Care 200; 26: 2470-1.

Bacardi-gaskooni M, Duenas-Mena D, Jimenez-Cruz A. langetav toime postprandiaalsele glükeemiline reaktsioon nopales lisada Mehhiko hommikusööki. Diabetes Care 200; 30: 1264-5.

Bush TM, Rayburn KS, Holloway SW jt. Ebasoodsad vastasmõjusid taimedest ja toidu ainete ja retseptiravimid: kliinilise uuringu. Altern Ther Tervis Med 200; 13: 30-5.

Fernandez ML, Lin EÜ Trejo A McNamara DJ. Viigikaktus (Opuntia sp.) Pektiini muudab maksa kolesterooli ainevahetust mõjutamata kolesterooli imendumist merisead toidetud hüperkolesteroleemseks dieeti. J Nutr 199; 124: 817-24.

Frati AC, Xilotl Diaz N, Altamirano P jt. Mõju kahte järjestikust annuste Opuntia streptacantha peale glükeemiahäire. Arch Invest Med (Swe) 199; 22: 333-6.

Frati Munari AC, Quiroz Lazaro JL, Alramirano Bustamante P jt. Mõju erinevates annustes nopal (Opuntia streptacantha Lemaire) kohta sokerirasituskoe tervetel isikutel. Arch Invest Med (Swe) 198; 19: 143-8.

Frati Munari AC, Vera Lastra O, Ariza Andraca CR. Hindamine nopol kapslid suhkurtõve. GAC Med Mex 199; 128: 431-6.

Frati-Munari AC, Altamirano-Bustamante E Rodríguez-Barcenas N, jt. Hüpoglütseemilised tegevus Opuntia streptacantha Lemaire: Uuring toorasbestist ekstrakte. Arch Invest Med (Swe) 198; 20: 321-5.

Frati-Munari AC, Del Valle-Martinez LM, Ariza-Andraca CR jt. Hüpoglütseemilised toime erinevate annuste nopal (Opuntia streptacantha Lemaire) patsientidel II tüüpi diabeet. Arch Invest Med (Swe) 198; 20: 197-201.

Frati-Munari AC, Gordillo BE, Altamirano P, Ariza CR. Hüpoglütseemilised mõju Opuntia streptacantha Lemaire NIDDM. Diabetes Care 198; 11: 63-6.

Frati-Munari AC, Licona-Quesada R, Araiza-Andraca CR jt. Tegevus Opuntia streptocantha tervete üksikisikute poolt põhjustatud hüperglükeemia. Arch Invest Med (Swe) 199; 21: 99-102.

Frati-Munari AC, Roca-Vides RA Lopez-Perez RJ jt. Glükeemiline indeks mõned toiduained levinud Mehhikos. GAC Med Mex 199; 127: 163-70.

Meckes-Lozyoa M, rooma-Ramos R. Opuntia streptacanth; koadjuutor ravis suhkurtõbi. Am J Chin Med 198; 14: 116-8.

Uustulnuk AD, Park HS, O’Brien PC, McGill DB. Response patsientide ärritunud soole sündroom ja laktaasi puudulikkus lehe fermenteerimata acidophilus piima. Am J Clin 198; 38: 257-63.

Palevitch D, Earon G, Levin I. ravi eesnäärme healoomulise hüpertroofia koos Opuntia Ficus-indica (L.) Miller. Int J Comp Alt Med 199; September: 21-2.

Rayburn K, Martinez R, Escobedo M, et al. Glükeemiline mõju eri liiki nopal (Opuntia sp.) 2. tüüpi suhkurtõbi. Texas J maaelu Health 199; 26: 68-76.

Rooma-Ramos R, Flores-Saenz JL, Alarcon-Aguilar FJ. Anti-hüperglütseemilised toime mõnede söödavad taimed. J Ethnopharmacol 199; 48: 25-32.

Rooma-Ramos R, Flores-Saenz JL, Partida-Hernandez G jt. Eksperimentaalne uuring hüpoglükeemilist toimet mõned diabeedivastaseks taimed. Arch Invest Med (Swe) 199; 22: 87-93.

Sobieraj DM, Freyer CW. Tõenäoline hüpoglütseemilised kõrvaltoime seotud viigikaktuse, glipisiidravi ja metformiini patsiendil 2. tüüpi diabeet. Ann Pharmacother 201; 44: 1334-7.

Tesoriere L, Butera D, Pintaudi AM jt. Täiendamine kaktus pirni (Opuntia Ficus-indica) puu- vähendab oksüdatiivset stressi tervetel inimestel: võrdlev uuring vitamiini C. Am J Clin 200; 80: 391-5.

Trejo-Gonzalez A, Gabriel-Ortiz G, Puebla-Perez A, et al. Puhastatud väljavõte viigikaktuse (Opuntia fuliginosa) kontrollid eksperimentaalselt tekitatud diabeediga rottidel. J Ethnopharmacol 199; 55: 27-33.

Villasenor IM, Lamadrid MR. Võrdlev antihüperglükeemilised potentsiaalide ravimtaimede. J Ethnopharmacol 200; 104: 129-31.

Wiese J, McPherson S, Odden MC, Shlipak MG. Mõju Opuntia Ficus Indica sümptomitele alkoholi jääknähtudega. Arch Intern Med 200; 164: 1334-1340.

Wolfram R, Budinsky A, EFTHIMIOU Y jt. Daily viigikaktus tarbimine parandab trombotsüütide funktsiooni. Prostaglandiinid Leukot Essentil rasvhapped 200; 69: 61-6.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression